Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Sezon motocyklowy rozpoczął się już na dobre, jednak warszawscy motocykliści oficjalnie przywitają go 16 i 17 kwietnia na lotnisku Bemowo.

Już po raz jedenasty na Bemowie zorganizowany zostanie Moto Piknik, w ramach którego odbędzie się Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Jak zwykle na miejscu możecie spodziewać się atrakcji w postaci pokazów stuntu, jazdy w alkogoglach czy konkursów sprawnościowych na motocyklach. Nie zabraknie również stoisk z rzeczami motocyklowymi. Jak wynika z wcześniejszych zapowiedzi, podczas otwarcia sezonu pełnoletnia część odwiedzających teren lotniska będzie mogła obejrzeć również pokaz tańca na rurze oraz striptiz.

Oczywiście, zgodnie z tradycją, także w tym roku odbędzie się parada motocyklowa, która wyjedzie z terenu lotniska na ulice Warszawy o godzinie 15.00 w sobotę (16 kwietnia). Dokładną trasę, jaką będzie poruszać się kolumna motocyklistów, oraz informacje na temat samej imprezy znajdziecie na stronie: www.otwarciesezonu.com.pl.

 

Więcej w Z Kraju

Orlen prowadzi rozmowy z firmami z sektora energetycznego w sprawie wprowadzenia na stacjach marki możliwości 'zatankowania' pojazdu elektrycznego. Na razie...

Zamknij