Oferta Hondy na 2021 - 24 modele, w tym zmieniony GL 1800 Gold Wing - Motogen.pl

Honda wita rok 2021, informując o nowościach w swoim flagowym modelu turystycznym, GL1800 Gold Wing. Listę zmian znajdziecie tutaj. Oprócz niego oferta pojazdów jest bardzo szeroka.

Obejmuje 24 nowe lub zmodernizowane modele, będące odpowiedzią na różne potrzeby klientów – od chłodzonego powietrzem skutera Vision 110, po potężny motocykl turystyczny. Honda od dawna specjalizuje się w dostarczaniu pojazdów dla kierowców w każdym wieku i z dowolnymi motocyklowymi upodobaniami. Dzięki potencjałowi wszechstronnej linii produktowej na rok 2021, twierdzenie to nigdy nie było prawdziwsze.

Sporty

Miłośnicy motocykli sportowych powinni czuć się usatysfakcjonowani. W tym segmencie przewodzi wysokoobrotowy, niezwykle mocny  CBR1000RR-R Fireblade, zainspirowany maszynami MotoGP, ale wspaniałe wrażenia zapewni również prawdziwie sportowy model CBR650R, uzupełniony przez kieszonkową, dwucylindrową rakietę CBR500R.

Kierowcy zorientowani na motocyklowe przygody mają również szerokie możliwości wyboru, od Africa Twin i jej transkontynentalnego wariantu ‘Adventure Sports’, poprzez unikalny, dwukołowy SUV X-ADV, uniwersalny NC750X, aż po kompaktowy CB500X.

Honda GL 1800 Gold Wing i Gold Wing Tour na 2021

Motocykle Neo Sports Café przenoszą kierowców w świat industrialnego stylu i piękna gołego metalu. Maszyny CB1000R i CB1000R Black Edition wysoko ustawiają poprzeczkę, prowadząc za sobą mniejsze modele CB650R i CB125R, które oferują ten sam estetyczny przekaz w nieco oszczędniejszym wydaniu, a przy tym wnoszą bogate wyposażenie i walory użytkowe.

Customy i skutery

Fani stylu custom mają teraz do wyboru dwa modele Rebel – do Rebela CMX500 dołączył Rebel CMX1100. Zupełnie nowy custom z dużym silnikiem oferuje mocne, pełne charakteru reakcje, dzięki dwucylindrowej jednostce, zaawansowanej technice i precyzyjnemu podwoziu.

Nie zawiodą się też zwolennicy luksusowych skuterów. Do modeli premium – Forza 125 i Forza 350 dołącza Forza 750 – od teraz nowy flagowy skuter ze sportowej linii GT Forza, oferujący wysokie osiągi i naszpikowany nowoczesną techniką, standardowo wyposażony jest m.in w przekładnię z podwójnym sprzęgłem DCT.

Na A1

Dla nowych adeptów motocyklowej przygody przygotowano osiem maszyn, do których prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii A1: skutery Forza 125, PCX125, SH125, SH Mode i Vision 110 oraz motocykle CB125F, CB125R i MSX Grom. Mimo że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny urok i tożsamość, wszystkie łączy wysoki poziom wyposażenia, praktyczności, jakości wykonania i radości z jazdy, a także wyjątkowo mały apetyt na paliwo.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany