Najważniejszymi punktami w programie ich wyjazdu są albańskie „Góry przeklęte”, dolina Vermosh, przejazd drogami sh 20, sh 21, Park Narodowy Theth.

Po drodze chcą też zobaczyć kanion rzeki Piva, Park Narodowy Durmitor i Zatokę Kotorską w Czarnogórze. Cały czas wyszukują nowe miejsca, które chcą odwiedzić. Informacje o nowych odkryciach będą zamieszczane na blogu. Relacje osób które były w Albanii są bardzo rozbieżne – od zachwytu po przerażenie. To podsyca ich ciekawość i wzmaga chęć zmierzenia się z innością tego kraju. Lubią miejsca z charakterem. Za kilka lat nie zobaczymy już Albanii takiej jaka jest obecnie: nieskażonej masową turystyką i pięknej w swej prostocie.

Ich środkiem transportu będzie enduro-turystyczny motocykl Honda Transalp. Daje on poczucie wolności. Pozwala na relatywnie tanie podróżowanie, a jazda nim przez albańskie górskie drogi będzie dla nich wyzwaniem. MOTOGEN. objął patronatem ich wyprawę i będziemy Wam na bieżąco zdawać relacje z ich podroży.

O przygotowaniach do wyprawy możecie przeczytać tutaj.

Więcej o motocyklach Honda

Więcej w Z Kraju
Poznaj nowości Yamahy na targach w Warszawie

Już jutro rozpoczyna się szósta edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów, która odbywa się w Warszawie przy ulicy Marsa 56. Jednym z...

Zamknij