W najbliższy piątek i sobotę otwarcie nowego punktów jednośladów w warszawskim Wawrze. Jazdy testowe i wiele marek czeka na Ciebie!

Już w najbliższy weekend 23-24 kwietnia na warszawskim Wawrze nastąpi oficjalne otwarcie nowego multibrandowego punktu rowerowo-motocyklowego.  Znana wielu użytkownikom jednośladów w Polsce sieć sklepów M&M Motocykle poszerza swoją ofertę o dystrybucję amerykańskiej marki rowerów Marin, sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami do jednośladów. W lokalizacji Wawer Wał Miedzeszyński 262 znajdzie się także bogata oferta pojazdów takich marek jak Benelli, Kymco, Keeway i NIU oraz punkt serwisowy otwarty na naprawy wszelkich jednośladów czy czterokołowców. Całość uzupełni specjalnie wydzielona część obiektu przeznaczona na kaski, odzież czy dodatki do motocykli.  

Właściciele i obsługa punktu przygotowali na te dni wiele atrakcji, aby odpowiednio zaprezentować miejsce dla przyszłych klientów. Na początek warto wspomnieć o możliwości przetestowania skuterów marki Kymco oraz motocykli marki Benelli i Keeway. Każdy chętny na jazdy testowe znajdzie w obecnie dostępnej gamie modelowej odpowiedni sprzęt do swoich umiejętności czy potrzeb. Zakup skutera czy motocykla  w dniach 23-24 kwietnia to dodatkowa korzyść w postaci voucheru prezentowego o wartości 10% pojazdu na doposażenie w akcesoria.  Fani rowerów będą mogli w tych dniach przymierzyć się do rowerów z kolekcji 2021 amerykańskiej marki Marin lub dokupić akcesoria czy umówić się na przegląd swojego jednośladu.

Do każdych zakupów obsługa daje w prezencie przydatne gadżety czy kosmetyki do pielęgnacji motocykli lub odzieży. Wszystko czego pragniecie możecie w dniach 23-24 kwietnia zakupić w systemie ratalnym na prawdziwe raty 0%! Każdy sobotni zakup premiowany będzie poczęstunkiem z zaprzyjaźnionej z firmą mobilnej burgerowni i darmową kawą.

Czekamy na Was:

  • w piątek 9:00 – 18:00
  • w sobotę 10:00 – 15:00 Więcej szczegółów o imprezie na stronie oraz na FB

Więcej w Newsy, Z Kraju
Motocyklista “na górkach” rozjeżdżał zabytkowe grodzisko – już usłyszał zarzuty

Jeden motocyklista kontra pozostałości po grodzie z okolic VIII i IX wieku... To nie są zwykłe górki!

Zamknij