Nowy salon motocykli Triumph w Krakowie - Motogen.pl

Salon Triumph w Krakowie! Na motocyklowej mapie pojawił się kolejny ciekawy punkt. Nowy salon zlokalizowano na terenie kompleksu Biznes Park Wielicka.

Na oficjalnym, uroczystym otwarciu salonu Triumph Kraków zjawili się goście z całej Polski. Zaczęło się tradycyjnie od kilku krótkich przemówień, a później przy muzyce na żywo, popijając smaczną kawę podziwialiśmy wspólnie te wszystkie, cudowne motocykle!

Premiery motocykli Triumph

Inauguracyjna impreza była świetną okazją do zaprezentowania nowości Triumpha 2022, mianowicie obecnych w salonie modeli Triumph Tiger Sport 660 i Triumph Tiger 1200 (przeczytaj nasz test!). Nie zabrakło również innych modeli Triumpha, jak choćby fenomenalnego Speed Triple 1200RR. Wszystkie motocykle rozstawiono na około 300 m2 powierzchni salonu. Na brak przestrzeni nikt nie powinien tu narzekać.

Nie tylko motocykle w salonie Triumph

Miejsca w salonie wystarczyło również na piękne wyeksponowanie akcesoriów i kolekcji odzieży motocyklowej sygnowanej logotypem Triumph. Na uwagę zasługuje także dbałość o szczegóły, wiszące na ścianach obrazki odwołujące się do niezwykle bogatych tradycji Triumpha w sporcie oraz czekający do dyspozycji gości ekspres do kawy…

Obiektem zarządza firma HIGH MOTO, którą do tej pory znaliśmy już z salonu Triumph Katowicie (na otwarciu salonu była obecna również liczna reprezentacja z Katowic).

Triumph Kraków – jak dojechać?

Salon Triumph Kraków jest położony na terenie kompleksu Biznes Park Wielicka (ul. Wielicka 250) z bardzo dobrym dojazdem z autostradowej obwodnicy Krakowa (A4) i z centrum miasta. Nawigacja Google doprowadzi Was bez problemu pod same drzwi – sprawdziliśmy to osobiście.

Triumph Kraków – godziny otwarcia:

Salon Triumph Kraków jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w soboty od godz. 9.00 do 14.00.

Serwis Triumph Kraków jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Więcej na stronie Triumph Polska.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany