Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Wygląda na to, że Pan America trafi do sprzedaży już bardzo niedługo. Zobacz jak będzie wyglądał.

Gdy Harley-Davidson na targach EICMA w 2019 roku ogłosił, że planuje wyjść poza utarty schemat, zawrzało. Harley zaprezentował wtedy po raz pierwszy swoje nowe motocykle: naked oraz adventure! Szok, prawda?

Później przyszła pandemia oraz zmiana szefa H-D, a co za tym idzie, nowa strategia całej firmy. Efektem było opóźnienie rewolucyjnych planów, a nawet zupełne zrezygnowanie z modelu naked, Bronx.

Plany na model Pan America, czyli amerykański atak na segment adventure, pozostały bez zmian. O tym motocyklu oficjalnie informuje strona Harleya, a pierwsze zdjęcia (także oficjalne) widzieliśmy już dawno – a więc żadna tajemnica.

Kilka dni temu jednak wyciekły zupełnie nowe zdjęcia. Opublikowane zostały przez jednego z większego dealerów H-D w USA, na jego własnym parkingu. Premiera H-D Pan America zapowiedziana jest na rok 2021. Można więc sądzić, że może to być sam początek nowego roku – tak też zapowiada wspomniany dealer.

Nowe zdjęcia H-D Pan America na 2021:

Jak widać, motocykl jest w ukończonej formie. Detale takie jak przewody i czujniki ABS są na swoich miejscach. Silnik to nowy V-Twin o kącie 60 stopni, o nazwie Revolutnion Max, ma mieć 1250 ccm pojemności oraz “ponad 145 KM mocy i ponad 120 Nm momentu”.

Widzimy takie ciekawostki, jak szprychowe koła dostosowane do opon bezdętkowych, czy ekran TFT i zupełnie nowe zestawy wielu przycisków na kierownicy. Jest LEDowy reflektor, amortyzator skrętu, widelec USD oraz hamulce od Brembo. Czego ciekawego jeszcze się dopatrzyliście?

Pozostajemy zaintrygowani.

Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Ducati Streetfighter V4 na 2021 dostaje malowanie “Dark Stealth” oraz normę Euro 5

Streetfighter V4 wjeżdża w 2021 rok spełniając normę Euro 5, uzupełniony o nową kolorystykę "Dark Stealth". Co bardzo ważne, a...

Zamknij