Nowości Hondy na Poznań Motor Show - Motogen.pl

Po raz pierwszy w Polsce będzie możliwość zobaczenia na żywo nowego Gold Winga. Flagowy motocykl turystyczny Hondy przeszedł kurację odchudzającą, otrzymując przy tym szeroki pakiet najnowocześniejszych rozwiązań. Znajdziemy wśród nich m.in. dwusprzęgłową skrzynię DCT i całkiem nowy system pokładowej rozrywki.

Zaprezentowana będzie również Africa Twin w wyprawowej wersji Adventure Sports. Motocykl posiada powiększony zbiornik paliwa, sportowe siodło, zestaw osłon silnika, powiększone owiewki, większy prześwit i skoki zawieszeń, a także wyższą pozycję kierowcy. To najskuteczniejsze narzędzie na dalekie wyjazdy w zróżnicowanym terenie.

Nowości w segmencie nakedów to nowa rodzina modeli CB. W Poznaniu zobaczymy flagowego CB1000R, utrzymanego w atrakcyjnej stylistyce Neo Sports Cafe i napędzanego potężną litrową czwórką. Posiadaczy prawa jazdy kat. B na pewno zachwyci jego młodszy brat – CB125R, będący jedną z najlepiej wyglądających i jeżdżących maszyn w klasie 125.

Nie zawiodą się również fani motocykli sportowych. Honda pokaże na poznańskim stoisku model Fireblade SP, pełen rozwiązań technicznych prosto z wyścigów WSBK i MotoGP.  Główną atrakcją stoiska będzie niewątpliwie replika motocykla RC213V z numerem 93, na którym w cyklu MotoGP ściga się wielokrotny mistrz świata, Marc Marquez.

Impreza Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej o motocyklach Honda