Retbike Ret Discover to w pełni wyposażona uniwersalna kurtka turystyczna (uszczelniona plisami, z wysokim kołnierzem i wypinaną membraną Reissa wraz z ocieplaczem) na każdą pogodę. Do wykorzystania zarówno w klimacie chłodnym, jak i upalnym – właśnie poprzez „redukcję” przedniej, poliestrowej warstwy.

Tkanina zasadnicza, z której uszyto kurtkę Ret Discover, to Poliester 600D. Podszewka jest siatkowa. Za przepływ powietrza odpowiada sześć otworów wentylacyjnych. Na barkach, łokciach i plecach umieszczono ochraniacze (z atestem CE), a z przodu i z tyłu – elementy odblaskowe. Regulacja obwodu w pasie i rękawach oraz ściągacze uszczelniające na dole umożliwiają dopasowanie kurtki do sylwetki motocyklisty.

Kurtka Ret Discover ma wiele kieszeni: zewnętrzne – w kurtce zewnętrznej (na panelu – 4 (na rzep), 1 (z tyłu, na rzep), w strukturze siatkowej – 2 dolne (na rzep i zamek), wewnętrzne – w podpince – 2 (na rzep, w tym jedna na komórkę), w podszewce siatkowej – 1 (na rzep). Kurtka zapina się na suwak i rzep. Wyposażona jest także w suwak umożliwiający dopięcie spodni.

Kurtka Retbike Ret Discover ma 2-letnią gwarancję i kosztuje 660 zł.

Więcej w Akcesoria
PARAmoto zaprasza 25 lipca na kolejny TrackDay

Track Day to 7 godzin świetnej zabawy motocyklowej na torze. W bezpiecznych warunkach można ćwiczyć wybrane elementy jazdy motocyklem przy...

Zamknij