Nowość: Polskie kosmetyki motocyklowe Nova Bike - Motogen.pl

 Motocykl to inżynierskie cudo mechaniki stosowanej i tylko takie podejście do jego pielęgnacji gwarantuje sukces. Dbając o czystość znacząco poprawiamy jego prezencję, ujmujemy mu lat oraz wydłużamy żywotność elementów eksploatacyjnych. W gamie produktów marki NOVA BIKE znajdują się, m.in. środki do usuwania silnych zanieczyszczeń, czyszczenia ogólnego, elementów metalowych oraz chromowanych, Jednymi z głównych produktów NOVA BIKE są najwyższej jakości środki czyszczące i smary do łańcucha dedykowane konkretnym zastosowaniom – gwarantują wydłużenie żywotności zestawu napędowego, zmniejszają opory zestawu, ale również zapewniają utrzymanie okolic napędu w czystości.  

Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji jak i innowacyjnemu składowi każdy kosmetyk jest bezkompromisowy, skuteczny, przy tym bezpieczny, wydajny i przystępny cenowo. Kosmetyki NOVA BIKE zostały stworzony w oparciu o sprawdzone substancje, potwierdzone badaniami laboratoryjnymi, a przede wszystkim praktycznymi testami. Jest więc pewność, że są one niezawodne.  

 

Linia NOVA BIKE będzie stale poszerzana, już opracowywane są nowe propozycje i rozwiązania, tak aby każdy motocyklista znalazł coś odpowiedniego dla swojego sprzętu, a czyszczenie i pielęgnacja nie będzie tylko koniecznością a przyjemnością. 

 

Więcej informacji na stronie: www.nova-bike.pl