Na kolanach spodni Adrenaline Ray znajdują się certyfikowane ochraniacze, które możemy zamontować w regulowanych kieszeniach zarówno od wewnętrznej, jak i zewnętrznej strony nogawki. Ta dodatkowa, zewnętrzna kieszeń umożliwia szybkie i wygodne usunięcie ochraniaczy. Jest to ciekawe i bardzo praktyczne rozwiązanie ułatwiające codzienne użytkowanie, zwłaszcza kiedy spędzamy cały dzień w pracy i chcemy szybko zmienić charakter dżinsów z motocyklowych na codzienne.

Wewnątrz spodni znajdują się również kieszonki przeznaczone na ochraniacze bioder. Odporność na przetarcia zapewniają wszyte na pośladkach, biodrach i udach kevlarowe panele pokryte miękką podszewką.

Dżinsy Adrenaline Ray dodatkowo wyposażone są w elastyczne strefy nad kolanami i z tyłu na pasie. Mają również krótki zamek w strefie bioder służący do spięcia z kurtką. Ponadto spodnie mają aż 7 kieszeni. Z przodu znajdują się dwie normalne kieszenie i trzy małe kieszonki, z czego dwie zamykane są na zamek, dzięki czemu możemy bezpiecznie przewozić drobne rzeczy jak np. pilot od garażu, bez obawy o jego zagubienie. Z tyłu natomiast znajdują się dwie większe kieszenie zapinane na guzik.

Spodnie Ray dostępne są w kolorze granatowym w pełnej gamie rozmiarowej od XS do 4XL.

Jeśli szukacie uniwersalnych spodni, w których będziecie dobrze wyglądać zarówno na motocyklu jak i na co dzień, do tego mają być wygodne i bezpieczne, to model Adrenaline Ray spełni Wasze oczekiwania:
– wykonane z grubego dżinsu (Denim 100 % Cotton Comfort Stretch Fabric)
– wewnętrzne panele z tkaniny wzmacnianej kevlarem (100% Du Pont Kevlar)
– panele stretch na kolanach i na pasie z tyłu
– krótki suwak do połączenia z kurtką
– ochraniacze kolan z certyfikatem CE
– wewnętrzne kieszonki przeznaczone na ochraniacze bioder
– siedem kieszeni zewnętrznych

Produkt dostępny w sieci sklepów Inter Motors oraz na www.intermotors.pl, bezpośredni link: http://intermotors.pl/product-pol-133259-spodnie-tekstylne-jeans-ADRENALINE-RAY-kolor-niebieski.html infolinia: 801 88 20 80.
nr kat. A0420/15/72/
Cena: 329 zł.

Więcej w Akcesoria, Nowości rynkowe
Motocykl KTM 690 Duke doczeka się poważnej aktualizacji

Wieść gminna niesie, że KTM ma pokazać w Mediolanie mocno odświeżony model 690 Duke.

Zamknij