Nowe Suzuki GSX-S1000GT: polska premiera w nowym salonie Motors Żerań, Warszawa [FILM] - Motogen.pl

Suzuki GSX-S1000GT zostało oficjalnie zaprezentowane polskim motocyklistom w nowym salonie Motor Żerań w Warszawie. Zobacz film, sprawdź jak wyglądało to wydarzenie!

Może też tak macie – ale gdy my słyszymy, że gdzieś w Polsce otwiera się nowy salon motocyklowy, albo nowy sklep z ciuchami i akcesoriami, naprawdę i szczerze czujemy radość. Każdy nowy punkt na motocyklowej mapie to przecież oznaka, że motocyklizm ma się dobrze! Tak samo cieszyliśmy się po otrzymaniu zaproszenia na pierwszą wizytę w zupełnie nowym salonie motocyklowym, gdzie miała odbyć się polska premiera nowego motocykla!

Salon nazywa się Motors Żerań, mieści się w Warszawie. Z kolei nowiutki, zaprezentowany tam model to Suzuki GSX-S1000GT… Sprawdźcie naszą krótką video-relację!

Suzuki GSX-S1000GT 2022 – ważna nowość w segmencie sportowo turystycznym

GSX-S1000GT to prawdopodobnie najważniejsza nowość od Suzuki na sezon 2022. Jest to jeden z najciekawszych motocykli segmentu sportowo turystycznego. Model ten narodził się z wyśmienitego nakeda GSX-S1000 (testowanego na Motogen.pl), a więc także musiał być wyśmienity!

O szczegółach technicznych i różnicach pomiędzy nakedem oraz GT opowiadamy w filmie. Tutaj w tekście jedynie przytoczymy najważniejsze różnice. Są to: obecność pełnej owiewki; szersza i lepiej tłumiąca wibracje kierownica; mięsiste gumowe podnóżki; szerszy zakres momentu obrotowego silnika; ekran TFT z obsługą infotainment.

W momencie pisania tego tekstu, ja osobiście jestem po pierwszych 5 kilometrach (jedynie pięciu, póki co) za sterami GSX-S1000GT… Zgodnie z moimi zapowiedziami w powyższym filmie, GT jest świetny. Cechuje się wyśmienitą elastycznością, świetnym prowadzeniem, czy idealnie działającym quickshifterem. W pakiecie z kuframi, wyższą szybą i tankbagiem (Travel Pack) ma też atrakcyjną cenę… Więcej szczegółów zdradzi Wam Barry w pełnym teście – monitorujcie Motogen.pl oraz nasz kanał na YouTube!

Motors Żerań – nowy salon motocyklowy w Warszawie

Premiera wspomnianego motocykla odbyła się w zupełnie nowym miejscu na stołecznej mapie – jest to salon Motors Żerań, w Warszawie, przy ulicy Elektronowej 2. (Co ciekawe, premierę GSX-S1000GT prowadzili znani prezenterzy Rafał Jemielita i Jarosław Maznas.) Salon rozpoczął swoją działalność w kwietniu 2022 roku i mieści się w północno-wschodniej części miasta, tuż przy głównej trasie przelotowej, z łatwym dojazdem i obszernym parkingiem.

Pierwszy rzut oka na (stosunkowo skromną) witrynę zdradza, że wewnątrz znajdziemy motocykle Suzuki oraz MV Agusta, a także elektryczne Energica. Jednak prawdziwy efekt WOW następuje po przejściu przez drzwi. Salon Motors Żerań zachwyca swoją przestronnością, estetyką i wykończeniem. W takim otoczeniu podziwianie motocykli to prawdziwa przyjemność!

W Motors Żerań znajdziecie wszystko, co potrzebne motocykliście. Flota motocykli testowych stale się rozrasta, tak samo jak wybór ciuchów i akcesoriów. Autoryzowany Serwis jest w pełni wyposażony, a do dyspozycji odwiedzających pozostaje wygodna strefa odpoczynku z kanapą i pyszną kawą. O odpowiednią obsługę zadba doświadczona, prawdziwie motocyklowa ekipa salonu Motors Żerań. W planie także sporo motocyklowych wydarzeń – monitoruj Facebooka Motors Żerań!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany