Wszyscy, którzy wykupią pakiet Speed-Day Trophy za kwotę 3000 PLN mogą skorzystać z oferty zakupu motocykla Honda CBR600RR w promocyjnej cenie wraz z owiewkami torowymi i sportowymi setami. Organizatorzy mają doskonałą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych – akcja została przedłużona do końca października. Jeżeli chcecie bezpiecznie rywalizować z innymi motocyklistami na torze wyścigowym i mieć pewny sprzęt, który ma gwarancję, to jest to idealne rozwiązanie.

 

Wykupując pakiet Speed-Day Trophy 2015 otrzymujesz:

 

– niską cenę modelu Honda CBR600RR. Zobacz symulację

 

– owiewki torowe i sety sportowe

 

– zniżkę 15% na pierwszy komplet opon Bridgestone zakupiony w sezonie 2015. Bridgestone ufunduje również nagrody dodatkowe dla uczestników Speed-Day      Trophy.

 

– rabat w wysokości od 10 do 25% w sklepie motocyklowym Legato Motocykle.

 

– rabat w wysokości 50% na zakup dwóch par rękawic Shima.

 

– rabat w wysokości 15% na roczną prenumeratę Świata Motocykli.

O nagłośnienie Waszych wyścigowych wyczynów zadba portal MOTOGEN., który jest partnerem medialnym akcji Speed-Day Trophy & Honda.

Organizatorzy Speed-Day oczywiście nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i już szykują kolejne akcje promocyjne, a więc bądźcie czujni.

Więcej o motocyklach Honda

Więcej w Z Kraju
Yamaha Majesty S, czyli 125-tka w praktyce

Ostatnio spotkałam się z kolejnymi - podobno naukowymi - badaniami mówiącymi o naszym szczęściu i produktywności w pracy. Twierdzono w...

Zamknij