Nowa MV Agusta F4 SPR Senna do kupienia bez ceny minimalnej! - Motogen.pl

Niezwykle rzadka MV Agusta F4 750 Senna pojawiła się w domu aukcyjnym Sothebys. Motocykl ma przejechane zaledwie 812 km.

Wersja Senna została wyprodukowana w liczbie zaledwie 300 sztuk w latach 2002-2003. Inspiracją był oczywiście legendarny kierowca wyścigowy Ayrton Senna, zaś celem budowy było wsparcie Instituto Ayrton Senna – organizacji charytatywnej założonej w jego imieniu, wspierającej dzieci.

Oferowany na aukcji egzemplarz z numerem 198 ma przebieg zaledwie 812 km, czyli, w świetle przepisów unijnych, jest motocyklem nowym. Potwierdza to także nienaganny wygląd każdej części pojazdu. W czerwonej, typowej dla tej wersji ramie pracuje czterocylindrowy silnik rzędowy o pojemności 749 cm3 i mocy 136 KM, zmodyfikowany na potrzeby edycji specjalnej. Prędkość maksymalna to 286 km/h.

Model F4 750 ma owiewki wykonane z włókna węglowego, w tym egzemplarzu są one oczywiście w idealnym stanie. W zestawie znajdują się także stojaki serwisowe, oryginalny pokrowiec i dokumentacja. Właściciel spodziewa się otrzymać za ten wyjątkowy egzemplarz 40 tys. euro (188 tys. zł).

Właściciel nie ustalił ceny minimalnej, jest więc szansa zdobyć ten unikalny sprzęt znacznie taniej. Licytacja kończy się 26 listopada.

Link do aukcji tutaj.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany