Nietrzeźwy 28-latek pokazywał jak jeździ się crossem, skończył w szpitalu [woj. lubelskie] - Motogen.pl

28-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Chciał pokazać, „jak jeździ się crossowym motocyklem”. Przeszkodził mu alkohol lub brak umiejętności.

Do zdarzenia doszło w Kostuchach, w województwie lubelskim. W niedzielę po południu dyżurny otrzymał zgłoszenie, według którego „nietrzeźwy kolega wjechał motocyklem w drzewo i bardzo krwawi” – jak czytamy w policyjnym podsumowaniu.

Policjanci ustalający okoliczności zdarzenia dowiedzieli się, że pokrzywdzony z kolegą najprawdopodobniej spożywali alkohol. Gdy z domu wyszli „na papierosa”, 28-latek chciał pokazać „jak jeździ się motocyklem crossowym”.

Niestety w popisach przeszkodził alkohol (lub brak umiejętności do zaprezentowania). Popisujący się kierowca zaczepił o drzewo rosnące na podwórku posesji, a następnie „z impetem” uderzył w budynek stojący obok. 28-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Poniższe zdjęcie wraz ze śladami na podłożu pochodzi z miejsca zdarzenia.

Policja prowadzi szczegółowe dochodzenie. Niewykluczone, że wyniki badań krwi na zawartość alkoholu „będą miały istotne znaczenie w prowadzonym dochodzeniu„.

Podobno mamy XXI wiek i wyedukowane społeczeństwo, a niektórzy ludzie wciąż łączą alkohol i jazdę motocyklem…

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany