Ixon RS Spliter – wentylowane miejskie rękawice

Gdy za oknem jest wyjątkowo ciepło, a zależy Ci na najlżejszym, najbardziej przewiewnym, a jednocześnie wciąż bezpiecznym ubiorze, wybierz rękawice RS Spliter. Wykonano je ze skóry koziej i siateczki, zapewniają więc maksymalną wentylację.

Nie zabrakło jednak charakterystycznego podwójnego protektora, a także dodatkowego ochraniacza na bocznej, najbardziej narażonej na uszkodzenia, stronie dłoni. Pomimo lekkości i przewiewności, rękawice Ixon RS Spliter zapewniają ochronę zgodną z certyfikatem CE. Kolejne zalety to wygodne zapięcie, możliwość obsługi ekranów dotykowych oraz wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości.

Ixon RS Call Air – rękawice sportowe na najcieplejsze dni

Jeżeli zależy Ci na połączeniu agresywnego designu ze sportowymi aspiracjami, ale chciałbyś także mieć rękawice wygodne i przewiewne – oto są. Ixon Call Air. Wykonane ze skóry koziej, która jest w pełni perforowana. Do tego wierzchnia część jest siateczką, aby zapewnić pełną wentylację.

Nie zabrakło oczywiście solidnych ochraniaczy kostek oraz protektora z boku dłoni, dzięki czemu rękawice spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa. Zapewniają także pełen komfort dzięki neoprenowym panelom i otworom wentylacyjnym. Można w nich obsługiwać ekran dotykowy.

Buty Bull w wersjach męskiej, damskiej i wentylowanej – bezpieczne i praktyczne

Zestawienie najważniejszych nowości francuskiego producenta na sezon 2020 zamykają buty miejskie Ixon Bull w trzech odmianach: Bull męskie; Bull damskie; Bull Vented – jeszcze bardziej wentylowane – kontynuacje zeszłorocznych hitów. Ten model obuwia dedykowany jest do jazdy miejskiej, dla tych motocyklistów, którym zależy na połączeniu motocyklowego stylu, wysokiego bezpieczeństwa, ale bez utraty komfortu przy korzystaniu z nich poza motocyklem. Ixon Bull charakteryzują się nowoczesnym designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wszystkie trzy odmiany na sezon 2020 posiadają praktyczny system otwierania ATOP z paskiem za kostkę oraz linkami do zaciskania.

Ekskluzywna podeszwa zewnętrzna Michelin zapewni odporność na ścieranie oraz pewność podparcia na każdym podnóżku lub nawierzchni. Wygodę podbijają anatomicznie wyprofilowany język, wkładka o podwójnej gęstości z wypełnieniem żelowym oraz wnętrze antybakteryjne. Z kolei o bezpieczeństwo stopy dbają wzmocnienia na pięcie i czubkach oraz odblaskowe elementy. Cały but zapewnia sztywność poprzeczną zapobiegającą urazom oraz spełnia normę CE. Obuwie Ixon Bull posiada wodoodporną i jednocześnie oddychającą membranę. Na sezon 2020 przygotowano standardową, męską wersję Ixon Bull, a także wersję damską z dopasowanym rozmiarami i kształtem. Oba te modele wykonane są z nylonu i skóry bydlęcej. Do jazdy w najgorętsze dni przeznaczona jest odmiana Ixon Bull Vented, którą wykonano z perforowanej skóry syntetycznej – mnogość otworów wentylacyjnych zapewnia najwyższy możliwy przewiew przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Więcej w Akcesoria, Nowości rynkowe
Trzy sposoby zabezpieczenia motocykla przed kradzieżą: blokada, łańcuch, pokrowiec [porady brytyjskiej policji]

Jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą? Brytyjska policja radzi! Oto trzy łatwe sposoby: blokady, łańcuchy i pokrowce na motocykl. Tak zapewnisz...

Zamknij