– Jeździsz nakedem lub motocyklem turystycznym?
– Chcesz poprawić swoją technikę jazdy, aby czuć się pewniej na drodze?
– Podczas jazdy motocyklem zdarzyły Ci się sytuacje podbramkowe przy dużych prędkościach, wynikające z niewystarczających umiejętności?

Jeśli tak, nadchodzący wyjazd motocyklowy na Słowację jest właśnie dla Ciebie!

Na pewno lubisz rozpędzić maszynę na prostej i wejść dynamicznie w zakręt. Kto z nas tego nie kocha? Z motoRRaid nauczysz się jak zrobić to bezpiecznie oraz dowiesz się, jak eliminować potencjalne zagrożenia na drodze, takie jak chociażby uślizg opony. Duży tor, jakim niewątpliwie jest Slovakiaring, zapewni Ci trening w prędkościach odpowiadających zarówno tym na drodze jak i nieco szybszym. To właśnie ten czynnik sprawia, że szkolenie będzie dla Ciebie najbardziej efektywne. Jeśli udało nam się zainteresować Cię takim wyjazdem, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Po raz kolejny organizujemy szkolenie dla motocykli drogowych na torze na Slovakiaring.

Zbieraj ekipę, szykujcie motocykle, bo szkolimy się intensywnie, zarówno na placu manewrowym, jak i na torze. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia będą nieocenione w jeździe ulicznej.

Dlaczego akurat Slovakiaring, a nie zwykły tor kartingowy?

Slovakiaring jest najdłuższym torem w Europie, a także homologowanym do jazdy w obie strony. Posiada akredytacje FIA oraz FIM, dzięki czemu można organizować na nim profesjonalne wydarzenia motoryzacyjne o skali międzynarodowej. To suche fakty.

A tak naprawdę dopiero na tego typu obiekcie przećwiczysz manewry z prędkościami, które osiągasz na ulicy. Nie zawsze jest to 50 km/h, a dużo, dużo więcej. Wszystko jednak odbędzie się  w warunkach bezpiecznych. Tor jest szeroki i posiada pułapki żwirowe, a optymalna liczba uczestników pozwoli Ci na pełną swobodę jazdy oraz skupienie na szkoleniu.

Oprócz tego przećwiczysz jazdę w zakrętach, awaryjne hamowanie z dużych prędkości oraz inne potencjalnie niebezpieczne manewry, które mogą spotkać Cię na drodze. Utworzymy oddzielną grupę tylko dla motocykli drogowych, których użytkownicy nie mają aspiracji do jazdy sportowej. Nad szlifowaniem Twoich umiejętności będą czuwać doświadczeni, licencjonowani instruktorzy.

Poczujesz się tu bezpiecznie, a może złapiesz bakcyla na kolejne wyjazdy, tym razem już torowe?

Po intensywnym treningu zapraszamy na After Party, które odbędzie się w sercu całego wyjazdu, czyli na paddock’u! Napoje, przekąski, muzyka i niekończące się rozmowy o motocyklach, zarówno z innymi uczestnikami jak i instruktorami wyjazdu.  Zakochasz się w tym klimacie!

Dołącz do motoRRaid:
Kiedy: 31 maja – 1 czerwca lub 16 – 17 sierpnia br.
Gdzie: tor Slovakiaring na Słowacji
Za ile: 240 EUR.

Szkolenie na torze z motoRRaid – pytania i odpowiedzi

Jak wygląda sytuacja z noclegiem na Slovakiaring?

Możesz skorzystać z noclegu w hotelu Ring oddalonym o kilkaset metrów od toru, ale równie dobrze możesz spać na paddock’u: w samochodzie, w kamperze, w przyczepie, czy rozbijając namiot (pamiętaj tylko, że nawierzchnia paddock’u jest utwardzona, dlatego będzie potrzebne dodatkowe podparcie).

Czy na terenie obiektu są toalety oraz czy można tam coś zjeść? 

No torze do dyspozycji uczestników jest pełna wysokiej jakości infrastruktura sanitarna – toalety damskie oraz męskie, bieżąca ciepła woda w kranach, a także prysznice. Oprócz tego zarówno w boksach, jak i na paddock’u jest dostęp do wody oraz prądu, dlatego niezależnie gdzie się rozbijecie, możecie bez obaw grzać opony, podłączyć elektrycznego grilla, czy naładować telefon.

Oprócz tego, znajduje się tam też restauracja, w której dostępna jest oferta obiadowa oraz napoje.

Czy w przypadku, gdyby mi coś wypadło, mogę odsprzedać miejsce komuś innemu?

Tak i co najważniejsze – nie pobieramy od tego żadnych opłat manipulacyjnych.

Co w przypadku, jeśli impreza zostanie odwołana przez restrykcje związane z COVID-19?

Jeśli wydarzenie zostanie odwołane przez zarządcę obiektu, zwracamy 100% wpłaty lub umożliwiamy przesunięcie środków na inny wyjazd z oferty. Ty wybierasz, co dla Ciebie wygodniejsze.

Czy potrzebuję specjalnego przygotowania motocykla na tor?

Oczywiście, że… nie! Motocykl typu naked lub motocykl turystyczny idealnie nadaje się na szkolenie na dużym torze. Nie potrzebujesz opon typu slick ani koców grzewczych, żeby wjechać bezpiecznie na tor. Opony drogowe na tym etapie w zupełności wystarczą.

Więcej szczegółów oraz zapisy na stronie motoRRaid oraz lub przez [email protected].


Więcej w Newsy, Porady, Technika Jazdy, Z Kraju
Wodoodporne, miękkie torby na motocykl? Tylko Touratech Waterproof EXTREME Edition!

Touratech Waterproof EXTREME Edition to nowa seria produktów Touratech, która łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym...

Zamknij