Kawasaki powróciło do klasyki i skonstruowało mały motocykl z silnikiem 4-cylindrowym w rzędzie. Oto ZX-25R. Niestety nie zobaczymy go w Europie, bo nie pozwalają na to normy Euro4.

Zapowiadaliśmy już, że 250-tka ma kręcić się do 17 000 obr/min, generując ok. 55-60 KM. To teraz zobaczcie, jak ZX-25R wygląda w akcji na torze, pod dowodzeniem Jonathana Rea, kręcona do końca obrotomierza. Drze się tak dobrze, że polecamy słuchać na dobrej jakości głośnikach!

Kawasaki jest tak dumne ze swojego nowego dziecka, że wręcz zalewa internet filmami, teaserami i zapowiedziami. Jest ich tak dużo, że pod filmem znaleźć można takie komentarze: “Rok 2100. Legenda głosi, że Kawasaki wciąż zapowiada ZX-25R.

Specyfikacja Kawasaki ZX-25R 2020 zapowiada się naprawdę nieźle. Będzie kontrola trakcji, dwa tryby mocy, quickshifter, dobre zawieszenie, czy potężne hamulce…

Specyfikacja Kawasaki ZX-25R 2020

W Polsce i tak ZX-25R nie trafi do salonów, więc jedyne co nam pozostaje, to filmy… Poniżej zobaczycie i usłyszycie więc, jak brzmi ZX-25R na Yoshimurze. Przypominamy też poprzednie trailery z Jonathanem Rea na torze oraz z ZX-25R drącym się na hamowni.

Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Honda, prosimy, zróbcie takiego streetfightera CB1000RR-R!

Gdyby superbike'a od Hondy obedrzeć z owiewek, dać mu szeroką kierownicę i taką samą liczbę literek R...?

Zamknij