Już tylko godziny dzielą nas od dziesięciodniowej podróży na motocyklach przez Kirgistan. Jest to wyjazd w ramach kolejnej, trzeciej już edycji Motul Tour. Po Afryce i Ameryce w tym roku przyszedł czas na Motul Azja Tour.

Trójka szczęśliwców, którzy wygrali konkurs organizowany przez polski oddział firmy Motul, właśnie spełnia swoje marzenia! Walizki mają już spakowane. W każdej z nich jest kask i komplet ciuchów motocyklowych. Do wyjazdu na lotnisko odliczają już tylko godziny!

My też tam będziemy! I postaramy się tak relacjonować cały wyjazd, abyście mogli się poczuć, jakbyście byli w Kirgistanie razem z nami. Trójce laureatów na motocyklach towarzyszyć będzie Konrad z miesięcznika Świat Motocykli oraz Tobiasz z Jednośladu. Ja mam przyjemność reprezentować w Kirgistanie redakcję Motogen, więc o zdjęcia i relacje na gorąco możecie być spokojni – dam z siebie wszystko! Zobaczymy tylko, na ile pozwoli nam lokalny internet…

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba było przede wszystkim uwierzyć w siebie i w swoje marzenia. Przygotowanie filmu konkursowego nie było zadaniem trudnym, choć wiele osób w takich sytuacjach odpuszcza zakładając, że szansa na zwycięstwo jest niewielka. Tymczasem wyjazdy Motul Tour wygrywają kolejne osoby!

W pierwszej edycji byliśmy z uczestnikami Motul Afryka Tour w Republice Południowej Afryki. W ramach drugiej edycji Motul Tour mknęliśmy na Harleyach przez Stany Zjednoczone. W tym roku wszyscy wsiadamy na wypożyczone na miejscu Suzuki DR 650 i jeździmy po Kirgistanie. W sumie około 2000 kilometrów niezapomnianej przygody.

Bądźcie z nami! Na Motogen.pl oraz na naszym Instagramie


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Newsy, Relacje, Wyróżnione, Z Kraju
autostrada
Nowe radiowozy ITD na autostradach. Kogo będą wyłapywać?

Nowe radiowozy Inspekcji Transportu Drogowego na autostradach. Zostały zakupione, by wyłapywać wszystkich, którzy nie dokonali opłat za przejazd autostradami.

Zamknij