MV Agusta Dragster 800 RR Pirelli - siła dwóch światów - Motogen.pl

Współpraca MV Agusty z firmą Pirelli układa się znakomicie. Włoski producent opon nie tylko jest oficjalnym dostawcą ogumienia dla motocykli z Schiranny, ale też od czasu do czasu powstają limitowane edycje pojazdów pod wspólną banderą. Wystarczy wspomnieć doskonałe Brutale 800 RR Pirelli.

Tym razem stworzono specjalną edycję modelu Dragster 800 RR, w którym guma gra równorzędną rolę z plastikiem i metalem. Wyróżnia go nie tylko charakterystyczne zestawienie barw, ale również gumowe elementy na przedniej mini owiewce i zbiorniku paliwa. Są one zaopatrzone w charakterystyczne wycięcia w kształcie błyskawicy, obecne również na oponach Pirelli Diablo. Motyw błyskawicy obecny jest również na kunsztownie uszytym siodle.

Motocykl dostępny będzie w krótkiej serii, w dwóch obłędnie wyglądających wykończeniach – biało-niebieskim i czarno-żółtym. Będzie go można zamówić z oponami Pirelli Diablo SuperCorsa SP, wyposażonymi w pasujące, kolorowe paski na ściankach. Napęd tej zjawiskowej maszyny to trzycylindrowa rzędówka o pojemności 798 cm3 i mocy 140 KM. Prawdziwy cios!

Więcej o motocyklach MV Agusta