Słynny MT Truck wypakowany pojazdami testowymi pojawi się w Polsce równo za miesiąc. Dzięki temu motocykliści z Wielkopolski, Dolnego Śląska i Podkarpacia będą mieli niepowtarzalną okazję, by dosiąść legendarnych hyper nakedów MT i poznać Ciemną Stronę Japonii! Wszystkich chętnych do uczestnictwa w MT Tour 2019 zapraszamy do zarejestrowania się na stronie mttour.yamaha-motor.pl.

Trasa MT Tour 2019 będzie przebiegać następująco:

  • 13-14 lipca, Poznań, salon Centrum Yamaha, ul. Lutycka 95A,
  • 20-21 lipca, Wrocław, parking Award Business Park, ul. Zwycięska 45,
  • 27-28 lipca, Rzeszów, salon Yamaha GOC, ul. Ludwika Chmury 6.

Idea MT Tour jest jedna – Yamaha pragnie, aby każdy motocyklista miał okazję przetestować w dogodnych warunkach motocykle z największej i najlepiej sprzedającej się serii MT. I o ile na co dzień w autoryzowanych salonach są dostępne wybrane pojazdy demonstracyjne, to MT Tour jest wyjątkową okazją do poznania kompletnej gamy motocykli. Od MT-125 przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, przez MT-3, MT-07 – czyli najczęściej rejestrowany w Polsce w 2018 roku motocykl o pojemności powyżej 125 cm3, w tym również w wersji 35k kW na prawo jazdy kat. A2, a także słynne MT-09 i potężny MT-10 – w wersjach standardowych i SP. Tym, co jednak najbardziej różni MT Tour od standardowego testu, jest niezwykła atmosfera „Dark Side of Japan” w miasteczku MT oraz możliwość poznania innych zapaleńców motocyklowych.

Pierwszy przystanek na trasie tegorocznego MT Tour jest zaplanowany w drugi weekend lipca przy nowym salonie w Wielkopolsce – Centrum Yamaha. Kolejny, tydzień później, na wygodnym parkingu oddalonym ok. 700 m od nowej siedziby wrocławskiego dealera, firmy Motorland. Ostatnia polska edycja 2019 odbędzie się przy uruchomionym niespełna rok temu salonie Yamaha GOC w Rzeszowie. Każda impreza będzie miała podobny scenariusz, wzbogacony o lokalne atrakcje przygotowane przez dealerów. Obiecujemy, że na każdym evencie załogi Yamahy dadzą z siebie wszystko, by każdy uczestnik na własnej skórze mógł poczuć, czym jest „Dark Side of Japan”.

Udział w MT Tour wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie: mttour.yamaha-motor.pl.

Więcej o motocyklach Yamaha

Więcej w Z Kraju
Ceny paliwa ostro w dół! Sprawdź ile będzie kosztowała benzyna w wakacje!

Jeżeli ktoś jeździ pojazdami mechanicznymi dostatecznie długo, na pewno zauważył tendencję do obniżania cen paliw zimą i ich gwałtownego wzrostu...

Zamknij