W dniach 10–11 kwietnia 2010 roku w Hali MOSiR w Zabrzu odbędzie się druga edycja MotorBikeExpo, organizowana przez Międzynarodowe Centrum Targowe GlobeExpo.

Targi adresowane są do szerokiej publiczności. Ofertę swoją zaprezentują producenci i importerzy motocykli, skuterów oraz quadów. Nie zabraknie też firm zajmujących się produkcją i sprzedażą akcesoriów motocyklowych oraz wydawnictw branżowych.

Dla zwiedzających przygotowano szereg atrakcji, m.in. możliwość zapoznania się z nowościami na rynku motocyklowym (motocykle, quady i skutery), a także bogaty program towarzyszący wystawie (liczne pokazy, konkursy z nagrodami oraz spotkania z fachowcami i sportowcami z branży).

Pierwszy dzień targowy będzie dniem branżowym. W tym dniu wystawcy będą mogli zapoznać sie z ofertą konkurencji, a także nawiązać korzystne kontakty biznesowe.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora targów: www.globeexpo.pl.
 

Więcej w Z Kraju
Suzuki Shell Moto Szkoła 2010

Wzorem latu ubiegłych uczestnicy kursu będą mogli doskonalić swoje umiejętności i poprawić technikę jazdy motocyklem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia...

Zamknij