Przedstawiamy Wam nowe radio, które spodoba się każdemu motocykliście!

 

Przyznam szczerze, że choć słyszeliśmy o inicjatywie motocyklistów, którzy założyli Motoradio, na audycję trafiliśmy ostatnio zupełnie przypadkiem. Najlepsze w tym jest to, że po odpaleniu ‘Forumowiska’, jednego z programów ramówki Motoradia, nie mogliśmy przestać się śmiać! Poniżej zamieściliśmy komentarz, o który poprosiliśmy twórców działalności.

 

Aleksandra Perka: MotoRadio to internetowe radio założone przez motocyklistów dla motocyklistów. Tworzymy miejsce dla miłośników jednośladów, w którym możecie podzielić się swymi doświadczeniami i przygodami oraz posłuchać muzyki. Jednak dla nas najważniejsi są ludzie i ich historie – o nich chcemy opowiadać, z nimi będziemy docierać do słuchaczy. Na razie głównie gramy muzykę i to muzykę rockową. Ciągle zwiększamy repertuar, jednak naszą siłą są audycje na żywo. Wśród nich znajduje się Forumowisko, podczas którego szperamy po motocyklowych forach internetowych w poszukiwaniu ciekawostek i absurdów, oraz Gość MotoRadia, gdzie przedstawiamy ciekawe sylwetki znanych i nieznanych motocyklistów, stowarzyszenia, kluby oraz osoby aktywne w środowisku motocyklowym, które chcą nam i Wam o swojej działalności opowiedzieć. Zarezerwowaliśmy również miejsce dla podróżników, którym udostępniamy mikrofon, by podzielili się swymi przygodami. Od stycznia do naszej ramówki dołącza Technokracja – tu nie ma żartów; dwóch specjalistów zajmować się będzie sprawami technicznymi, mechaniką i obsługą motocykli. MotoRadio jest tworzone przez amatorów, co nie znaczy, że nie trzymamy poziomu. Uczymy się na własnych błędach i wykorzystujemy Wasze wskazówki. Zachęcamy wszystkich do współpracy. Na portalu jest miejsce na artykuły i relacje nie tylko z wyjazdów, ale również ze zlotów, na których byliście, lub z motocyklowych wydarzeń z Waszego regionu. Niech to będzie nasze wspólne radio motocyklowe’.

 

Ze swojej strony dodamy, że audycji na żywo można posłuchać w środy o 20.30 oraz piątki i soboty o 17.00.

 

Posłuchaj Motoradia w Real Player

Posłuchaj Motoradia w WinAmp

 

Całej załodze MotoRadia życzymy powodzenia i w tym przypadku najlepiej będzie powiedzieć – do usłyszenia!

Więcej w Z Kraju
Audyt 30 km drogi wart nawet 150 tysięcy złotych

Okazuje się, że nowy zawód może być bardzo intratny. Audytor za sprawdzenie 30 km odcinka drogi przed wydaniem pozwolenia na...

Zamknij