Motor Show Poznań 2015 - wyniki konkursu - Motogen.pl

Czekają na Was między innymi motocykle Suzuki, Yamaha, Honda, Kawasaki, Harley-Davidson, Indian, Victory, a także samochody takich marek jak Rolls Royce, Bentley, Aston Martin oraz Porsche.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wystarczyło odpowiedzieć na dwa krótkie pytania. Do rozdania mieliśmy 5 pojedynczych zaproszeń na Press Day oraz 10 pojedynczych zaproszeń na weekend.

Pytania konkursowe były następujące:
Ile marek motocyklowych będzie obecnych na Motor Show 2015?
Kto będzie w reprezentacji kobiet na Motor Show 2015?

Odpowiedzi:

35

Ewa Pieniakowska, Speed Ladies

Co ciekawe w odpowiedzi na drugie pytanie nikt nie ujął Speed Ladies i wszyscy kierowali się mocą Ewy, ale mimo to zaliczyliśmy odpowiedź jako prawidłową, ponieważ Ewa Pieniakowska jest oczywiście ściśle związana z motocyklami.

Bilety na Press Day (09.04) otrzymują:  Kinga Wieczorek, Piotr Piecyk, Wojciech Rajewski, Piotr Celewicz, Michał Kornas.

Bilety jednorazowego wstępu w dniach od 10 do 12 kwietnia otrzymują: Ewa Garstkiewicz, Ewelina Kropiwnicka, Daniel Forszpaniak, Kamil Szulc, Sebastian Mądry, Łukasz Roth, Sebastian Koszuta, Agnieszka Jarka, Mariusz Łuczak, Kamil Lewandowski.

Ze zwycięzczami skontaktujemy się mailowo i prześlemy im wejściówki w formie elektronicznej. Jednocześnie przypominamy, że bilety są jednoosobowe. Oczywiście nie zapomnijcie zajrzeć również na stoisko MOTOGEN.

My tymczasem już szykujemy kolejny konkurs…

Autor: Wojciech Grzesiak