Motor Show 2012 – co zobaczycie - Motogen.pl

Poznańska wystawa motoryzacyjna już w tym miesiącu. Przedstawiamy pierwsze informacje o tym, co zobaczycie podczas trzech dni na halach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Od 13 do 15 kwietnia w Poznaniu czeka na Was uczta motoryzacyjna. Nie zabraknie największych graczy na rynku, takich jak BMW, Yamaha, Husaberg, Harley-Davidson, Romet, Junak, Moto-akcesoria.pl, Bartini/Racer (wraz z teamem), ZIPP, Kymco, Piaggio, Vespa, Gilera, Hebata, S-Tech, Taurus czy KTM, na którego stoisku znajdą się znane nam już maszyny oraz nowości takie jak Duke 690, Duke 200 czy Freeride 350Triumph w towarzystwie innych, znanych już maszyn zaprezentuje najnowsze turystyczne enduro, czyli model Explorer.

 

Także fani włoskiej motoryzacji nie będą mogli narzekać. Podczas Motor Show 2012 zobaczycie sportowe dziecko DucatiPanigale. Będziecie mogli bliżej zapoznać się także z Diavelem. Na pewno nie zabraknie również znanych już motocykli marki.

Oprócz tego coś dla siebie znajdą również miłośnicy maksiskuterów. Yamaha pokaże swojego T-Maxa, Junak zaprezentuje natomiast Jetmaxa 250 oraz pozostałe nakedy, a także mniejsze i większe motocykle.

 

Quady Śrem na swoim stoisku zaprezentują natomiast czterokołowe sprzęty takich marek jak Bombardier czy Can-Am.

 

Ozdobą wystawy będzie Custom Festiwal, czyli Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. Podczas zawodów wyłonione zostaną najpiękniejsze maszyny, które, poza prestiżem związanym ze zwycięstwem, uzyskają także prawo startu w zawodach finałowych cyklu V4, czyli Mistrzostwach Europy Wschodniej.

Dla zwiedzających, którym nie wystarcza statyczne oglądanie motocykli, organizatorzy zapewnią nieco więcej emocji. Podczas Motor Show 2012 będzie można obejrzeć pokazy stuntu w wykonaniu 'Raptownego’.

 

Te wszystkie atrakcje, a także wiele więcej czeka na Was w dniach 13–15 kwietnia na halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Rezerwujcie termin i czytajcie uważnie Motogen. Razem z organizatorami Motor Show 2012 przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będę wejściówki na wystawę!
 

Więcej o motocyklach BMW