MotoGP poinformowało dziś, że fani otrzymają nowy, niesamowity sposób na czerpanie radości z najszybszych na świecie wyścigów motocyklowych.

Zdecydowanie przydługi komunikat oficjalny skrócić można do kilku zdań:

  • Będzie więcej filmów w Facebook Watch.
  • Filmy będą miały 3-7 minut.
  • Czasem będzie to zawartość ekskluzywna, tzn nie do obejrzenia w innych miejscach.
  • Zawodnicy i zespoły otrzymają większą możliwość cross-postowania.

Nowa jakość filmów na Facebooku rozpocznie się już od aktualnej rundy w Katarze. Klipy tworzone będą z udziałem zespołów i zawodników ze wszystkich kategorii. Tak, aby widzowie jeszcze lepiej poznali świat MotoGP na torze i poza torem.

MotoGP przy okazji pochwaliło się, że lubi ich ponad 13 000 000 osób na Facebooku, a na Instagramie ma ponad 9 000 000 followersów. W ten sposób MotoGP jest największą platformą motorsportową obecną na FB. Nic więc dziwnego, że korporacji Facebook także zależy na dalszym poszerzaniu zasięgów.

Jakie rzeczywiście narzędzia zostaną wdrożone i jak będą wyglądały nowe filmy od MotoGP na Facebooku – przekonamy się na bieżąco. Jeżeli będzie coś ciekawego, podzielimy się z Wami na naszym portalu i na naszych socialach. Nie ukrywamy, że jedną z bardziej pasjonującej czynności przy pisaniu tego artykułu było stworzenie tej szampańskiej grafiki. 😉

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany