Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Już dziś w warszawskim klubie El Presidente odbędzie się wyjątkowe wydarzenie… Tego wieczoru premierę będzie miało nowe wydawnictwo portalu MOTOGEN.PL, przełomowy katalog MOTOGEN SELECT. W związku z tym mamy dla Was szybki konkurs i szybką nagrodę, pozwalającą bawić się całą noc w doborowym towarzystwie!

 

Na wieczornej imprezie będzie się działo! Gośćmi specjalnymi są między innymi gwiazdy naszego katalogu: Paweł i Marek Szkopkowie, Bartek Ogłaza, Sebastian BanaśBartek WilczyńskiWaldemar Chełkowski czy Sebastian Zieliński. Oprócz polskich gwiazd sportów motorowych pojawi się również Andy Meklau oraz Gregory Junod. Nie zabraknie też kilku gwiazd znanych z telewizji i… całej redakcji MOTOGEN.PL! 🙂

 

Aby zdobyć zaproszenie VIP, obejmujące całonocny Open Bar wraz z bufetem i wejście do strefy VIP, należy jedynie odpowiedzieć nam na pytanie “Dlaczego to właśnie ja powinienem bawić się na SELECT PARTY?“. Na odpowiedzi, zawierające imię i nazwisko oraz numer telefonu, czekamy do godziny 16.00 pod adresem e-mail [email protected]motogen.pl. Zwycięzcą stanie się osoba, która napisze najfajniejszą odpowiedź :).
 

Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

 

Zaproszenie ważne jest dla jednej osoby.

 

Impreza odbywa się w klubie El Presidente przy ul. Kredytowej 9 w Warszawie. Start części VIP o godz. 20.00. Impreza otwarta rozpoczyna się o 23.00 i każdy może na nią przybyć :).

 

Zapraszamy!

Więcej w Z Kraju
Motor Show Poznań – coś dla fanów nietypowych maszyn

Podczas Motor Show będzie można po raz pierwszy zobaczyć projekt Thresher.pl noszący nazwę 'Exequatur'. Bazę dla tego nowego motocykla stanowi...

Zamknij