MOTOGEN.PL i MOTOCYKLOWY.PL na Wystawie Motocykli i Skuterów - Motogen.pl

Zapraszamy do spotkania z redaktorami MOTOGEN.PL oraz z reprezentantami MOTOCYKLOWY.PL na stoisku 45C podczas IV Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie.

Wystawa Motocykli i Skuterów rozpocznie się już jutro (2 marca) i potrwa do niedzieli (4 marca). W tym czasie zapraszamy Was na nasze stoisko 45C. Będziecie mogli poznać naszych redaktorów i porozmawiać z autorami ulubionych tekstów. Nie zabraknie także przeznaczonych specjalnie dla Was gadżetów sygnowanych logotypem MOTOGEN.PL oraz Skutery.net.

Na naszym stoisku będziecie mogli zapoznać się również z największym w Polsce pasażem Motocyklowy.pl. Znajdziecie tam ciuchy i akcesoria takich znanych i cenionych marek, jak: BMW, Ducati, Triumph, Alpinestars, Fly, Ixon, Macna, Puma, Sidi, Suomy i wiele innych.

Ozdobą stoiska będą motocykle Natalii Florek oraz Ewy Pieniakowskiej, którym patronuje medialnie MOTOGEN.PL. Każda z nich uprawia inny sport motocyklowy. Natalia wybrała wyścigi torowe, natomiast Ewa znana jest ze swojego zamiłowania do stuntu motocyklowego. Zapraszamy zatem do rozmów z dziewczynami nie tylko Panie, ale także Panów. Obie chętnie opowiedzą o swojej pasji, zdradzą co będą robić w przyszłym sezonie lub po prostu porozmawiają o motocyklach.

Do zobaczenia na stoisku MOTOGEN.PL i MOTOCYKLOWY.PL (45C) podczas IV Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
Hala MT Polska
ul. Marsa 56 Warszawa