Motocyklowa Warszawa na 5, czyli promocje, spotkania i konkurs. My byliśmy, Wy też macie jeszcze okazję! [video] - Motogen.pl

Na dniach otwartych w salonach Inter Motors w Warszawie można spodziewać się promocji, konkursu z kaskiem Nolan oraz świetnej atmosfery w gronie motocyklistów. Obejrzyj naszą relację i zapisz sobie następne daty!

Wszyscy wiemy, co jest jedną z największych zalet bycia motocyklistą – wspólne spotkania i ich klimat! Sieć sklepów Inter Motors postanowiła dać nam jeszcze jeden powód (a tak naprawdę pięć powodów!), aby spotkać się, pogadać i wymienić doświadczenia. Trwa właśnie seria wydarzeń Motocyklowa Warszawa na 5, czyli dni otwarte w pięciu salonach Inter Motors w stolicy. Warto wspomnieć, że dwa z nich są nowe (przy ul. Giewont na Ursynowie oraz przy ul. Trakt Brzeski w Wesołej).

Wydarzenia „Motocyklowa Warszawa na 5” rozpoczęły się w sobotę 13 maja w punkcie przy ul. Modlińskiej (przy salonie Yamaha Uhma Bike), a następnie odbywały się będą w kolejne 4 soboty aż do 10 czerwca (lista dat i adresów na dole artykułu).

Video-relacja z Motocyklowa Warszawa na 5 od Motogen.pl

Redakcja Motogen.pl pojawiła się na pierwszym z pięciu wydarzeń. Świetnie było się z Wami spotkać i pogadać. Z naszej wizyty w Inter Motors powstało kilka klipów video – obejrzyjcie, bo zachęcamy, abyście także wpadli na kolejne edycje!

Krótki klip z dni otwartych Motocyklowa Warszawa na 5 w Inter Motors:

Film także bezpośrednio na FB

Reportaż z wydarzenia na MotogenTV:

Zapraszamy na naszego TikToka, gdzie także wrzuciliśmy kilka krótkich klipów z Motocyklowej Warszawy na 5.

Atrakcje, rabaty i konkurs z kaskami Nolan

„Motocyklowa Warszawa na 5” to nie jest tylko byle jakim pretekstem, aby przyciągnąć Was na zakupy – bo na miejscu faktycznie można wyrwać coś dla siebie. Gdy już wpadniecie do salonu Inter Motors, możecie spodziewać się grilla, tak jak to było przy Uhma Bike.

Na pewno musicie spodziewać się ciekawych rabatów oraz na fachowej pomocy doradców. Jest też coś ekstra – do każdego zakupu o wartości powyżej 50 złotych, można zakręcić kołem fortuny, aby wylosować gadżet. Warto także wziąć udział w konkursie na refleks. Tak jak widzieliście na filmie, czekała będzie na Was maszyna sprawdzająca szybkość reakcji i wymagająca klikania w podświetlone przyciski w zadanym czasie. Zasady są proste – zdobywca najwyższego wyniku wygrywa kask (oddzielnie na każdym z pięciu eventów!). Do wyboru jest Nolan z otwieraną szczęką albo Nolan integralny. Warto spróbować!

W drugim konkursie do wygrania są 3 zestawy Adrenaline Meshtec MESHTEC:

  • Uczestnik musi zebrać minimum 4 pieczątki z 5 eventów. 1 pieczątka to jest jeden event. 1 karta z pieczątkami przeznaczona jest dla 1 osoby.
  • Zasady konkursu: Zbierz minimum 4 pieczątki, dokonaj minimum 1 zakupu za co najmniej 50 zł i zachowaj paragon. Następnie na naszym FB pod postem o tym konkursie dodaj komentarz na której filii (podczas eventu) najbardziej Ci się podobało i dlaczego, konieczniej dodaj zdjęcie z eventu.
  • Do wygrania 3 zestawy ADRENALINE MESHTEC (kurtka, spodnie, rękawice) – w rozmiarze wybranym przez zwycięzców

My oczywiście nie mogliśmy oficjalnie wziąć udziału w żadnym konkursie (ale nasze wyniki sprawdzicie na filmach), więc dla nas najfajniejszą wartością takich wydarzeń jest możliwość spotkania się i porozmawiania z Wami – znajomymi i nowo poznanymi! Chociaż widzieliśmy, że sporo osób wychodziło z salonu z torbami pełnymi moto-zakupów.

Kiedy będą wydarzenia Motocyklowa Warszawa na 5 w Inter Motors?

Przed Wami w kalendarzu jeszcze kilka okazji, aby skorzystać z rabatów i zagrać o kask. Redakcja Motogen.pl z kolei na pewno pojawi się na evencie 3 czerwca. Pełny kalendarz:

13 maja 2023 (godz. 9-16)
Inter Motors Warszawa Modlińska
ul. Modlińska 258, 03-152 Warszawa

20 maja 2023 (godz. 8-15)
Inter Motors Warszawa Powsińska
ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa

27 maja 2023 (godz. 10-17)
Inter Motors Warszawa Wesoła
ul. Trakt Brzeski 35, 05-077 Warszawa

3 czerwca 2023 (godz. 10-20)
Inter Motors Warszawa Giewont
ul. Giewont 21, 02-829 Warszawa

10 czerwca 2023 (godz. 10-22)
Inter Motors Warszawa Galeria Młociny (poziom -1)
ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15, 01-943 Warszawa

Szczegółowe informacje o eventach będą pojawiać się w wydarzeniu „Motocyklowa Warszawa na 5” na Facebooku.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany