Motocyklista wraz z innymi kierowcami zapewnili pierwszą pomoc.

Jedziesz spokojnie motocyklem autostradą przez Florydę, a tu kierowca przed Tobą zachowuje się podejrzanie i niebezpiecznie. Samochodem rozbijał się po całej szerokości drogi, uderzał w latarnie i w barierki. Pijany? Cukrzyk? Miał zawał albo udar?

Wszystko nagrało się na kamerce na kasku i pojawiło się na FB z polskimi napisami. (Jeżeli film zostanie usunięty, można obejrzeć go w oryginale po angielsku.)

Ale akcja…

Ale akcja… 😮

Opublikowany przez Truckerzy Testerzy Czwartek, 4 czerwca 2020

Kierowca zachowywał się niebezpiecznie. Motocyklista próbował go powstrzymać, ale kierowca finalnie zatrzymał się sam – najwyraźniej przypadkowo, bo na poboczu wciąż trzymał gaz. Nie do końca był świadomy, co dzieje się dookoła niego.

Motocyklista wraz z innymi kierowcami pomogli, wyciągnęli go z samochodu, zapewnili pierwszą pomoc aż do przyjazdu medyków. Kierowca najprawdopodobniej miał udar.

Motocyklista, który nagrał całą sytuację na kamerce, podpisywał się ksywką Throttle Friz, był vlogerem. Akcja miała miejsce 3 lata temu. Dziś kanały społecznościowe motocyklisty są zamknięte.

Więcej w Newsy, Ze świata
Nietrzeźwy 28-latek pokazywał jak jeździ się crossem, skończył w szpitalu [woj. lubelskie]

28-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Chciał pokazać, "jak jeździ się crossowym motocyklem". Przeszkodził mu alkohol lub brak...

Zamknij