Dealerstwo Motocykle Wrocław należy do spółki V Cruiser, która okazała się być bardzo skutecznym importerem pojazdów marki INDIAN. W dwa lata ugruntowała swoją pozycję na rynku i zaczęła rozwijać własną sieć salonów. Oprócz punktu we Wrocławiu, spółka posiada własne przedstawicielstwa także w Warszawie oraz Poznaniu.

Motocykle Wrocław stał się salonem odważnie wyznaczającym nowe trendy. Stawiając na dynamiczny rozwój, punkt od września tego roku oferuje swoim klientom także pojazdy elektryczne marki Super Soco! Te ekologiczne, bezemisyjne, supernowoczesne motocykle są przyszłością miejskiej motoryzacji. Ciche, zaawansowane technologicznie, z wieloma rozwiązaniami zaczerpniętymi z torów wyścigowych (sportowe zawieszenie, kuty tylny wahacz, superwydajne hamulce), są idealnymi pojazdami z punktu widzenia pragmatyczno-ekologicznego podejścia do motocyklowej pasji. 

Na przykład model TC Max charakteryzuje się maksymalną mocą, umieszczonego centralnie, boschowskiego silnika, sięgającą 5000 Watów oraz momentem obrotowym sięgającym 180 Nm! Wystarcza to do rozpędzenia się, w niewyobrażalnym wręcz tempie, do prawie 100 km/h. Pojemność baterii pozwala na przejechanie 110 km, a czas jej „napełnienia” wynosi, przy opcji szybkiego ładowania, około 5h.

W ofercie SuperSoco dostępne są cztery modele: motocykle TS i TC oraz skuter Cux – do poruszania się którymi wystarczy jedynie prawo jazdy AM lub dowód osobisty oraz motocykl TC Max na prawo jazdy kat A1 lub kat. B (pod warunkiem posiadania jej dłużej niż 3 lata). Najtańszy w ofercie Cux, dostępny jest już za 11 600 zł, a za najdroższy model TC Max zapłacić trzeba 19 900 zł.

Na wyjątkowo bogatą ekspozycję dealera składa się kilkanaście pojazdów elektrycznych SuperSoco oraz trzy gotowe do jazdy pojazdy testowe. 

Motocykle marki SuperSoco idealnie domykają naszą ofertę – mówi Paweł Mierzewa,kierownik salonu Motocykle Wrocław. – Jakością wykonania dorównują oferowanym przez nas dotychczas produktom, jednocześnie dając zupełnie inne, niespotykane dotąd odczucia z jazdy. Najlepiej wpaść do naszego salonu, przejechać się motocyklami testowymi i przekonać się o tym osobiście – dodaje Mierzwa.

Pozostaje nam zatem bacznie śledzić rozwój dealerstwa Motocykle Wrocław, które rośnie na lidera dolnośląskiego rynku motocyklowego.

Więcej informacji na profilu nowego dealera pojazdów SuperSoco – Motocykle Wrocław

Więcej w Elektryczność, Z Kraju
Zwycięskie Ducati z konkursu Custom Rumble na sprzedaż!

Pamiętacie Ducati Scrambler, który został przerobiony na zlecenie Ducati Polska przez Eastern Spirit do konkursu Custom Rumble? Motocykl zdecydowanie wygrał...

Zamknij