– Naszym klientem może być nawet najmniejszy warsztat czy punkt dystrybucji skuterów – mówi Marcin Turski, kierownik sprzedaży w Dziale Motocykli Inter Cars. – Oferta asortymentowa, jak również warunki współpracy są atrakcyjne zarówno dla dużych, jak i małych jednoosobowych działalności, a Moto Trendy to najlepsza okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z pełną ofertą motocyklową Inter Cars – Części do Motocykli.

W czasie Targów odbywać się będą indywidualne spotkania handlowe z klientami, podczas których prezentowana będzie kompleksowa oferta na sezon 2016, obejmująca odzież, akcesoria oraz części zamienne. Taki model prezentacji zapewnia każdemu klientowi efektywną wizytę, podczas której będzie miał czas na zapoznanie się z ofertą, jak również na indywidualne spotkanie z dedykowanym handlowcem. W efekcie pozwala to na wspólne zaplanowanie zakupów, zapoznanie się z programami wsparcia, jak również z indywidualnym doborem oferty i pakietu rabatowego.

A jest w czym wybierać, ponieważ  w ofercie Inter Cars SA znajduje się ponad 70 dostawców odzieży, akcesoriów, części zamiennych i eksploatacyjnych oraz środków smarnych i wyposażenia warsztatowego. To doskonała okazja, aby poznać asortyment, zobaczyć na żywo, jak wyglądają kolekcje odzieżowo-akcesoryjne i wspólnie zaplanować handlowo kolejny sezon.

Jesteś klientem? Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Inter Cars i zarezerwuj termin spotkania indywidualnego.

Chcesz wziąć udział w Targach po raz pierwszy? Wyślij zgłoszenie na [email protected], lub zadzwoń: 801 989 787.