Tym razem miłośnicy mocnych motocyklowych wrażeń spotkają się nie na miejskiej obwodnicy, ale na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Sudety przy ulicy Wysokiej 1. Impreza rozpoczyna się w sobotę o 10 rano. Jakie atrakcje czekają na widzów?

Daniem głównym są oczywiście zawody stunterskie. Chętni zostaną podzieleni na dwie kategorie – regulaminową (motocykle powyżej 550 ccm) oraz nieregulaminową (w tym skutery). Oprócz tego odbędą się pokazy stuntu i driftu na quadach w wykonaniu Shocker ATV Group, a także driftu samochodowego. W składzie sędziowskim zawodów zasiądą Adam “Adi” Zagalski, Tomasz “Moku” Mokosiński, Michał Margasiński oraz Maciek “Dop” Bielecki. Gwiazdą imprezy będzie węgierski mistrz stuntu – Mokus.

Oprócz zawodów stunterskich odbędzie się także zlot motocyklowy, a w jego ramach koncerty rockowe, konkursy dla uczestników i publiczności oraz zabawa do samego rana. Jedną z gwiazd będzie czeska coverowa grupa Ramm Stein!, której koncert odbędzie się w sobotę. Usłyszymy także QQ Klan oraz Evil Inchworm. Chętne panie będą mogły wystartować w wyborach Miss Moto Show.

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na www.motoshowbielawa.pl. Poniżej klip promujący tegoroczną edycję, a także klip z poprzedniego roku.

Autor: Wojciech Grzesiak

Więcej w Stunt
Jorian Ponomareff i drift gymkhana

Francuski stunter Jorian Ponomareff postanowił nieco urozmaicić klasyczną gymkhanę. Zastąpił ją drift gymkhaną.

Zamknij