Moto Morini w Polsce - ceny motocykli adventure / scrambler / naked oraz polskie salony - Motogen.pl

Moto Morini to włoska marka motocykli założona w Bolonii w 1937 roku. Po latach nieobecności w Polsce, Moto Morini doczekało się krajowego importera – oto dostępność modeli oficjalny, polski cennik!

Włoska marka Moto Morini w swoim portfolio posiada obecnie trzy modele motocykli, oparte na wspólnej silnikowej platformie pojemności 649 cm3. Dwucylindrowy, rzędowy silnik generuje 60 KM i 56 Nm dla modelu X-Cape oraz 61 KM i 54 Nm dla modeli Seiemmezzo. Wszystkie modele wyposażone są w pełne oświetlenie LED, zawieszenie firm Marzocchi i Kayaba, opony Pirelli, układ hamulcowy Brembo oraz elektronikę Bosch.

Moto Morini SCR oraz STR - scrambler oraz naked 650
Moto Morini SCR oraz STR – scrambler oraz naked 650

Oferta ta już niedługo poszerzy się o kolejne motocykle, zasili ją cruiser również oparty na znanej, dwucylindrowej, rzędowej jednostce oraz całkowicie nowy adventure: X-Cape 1200 napędzany silnikiem V2 – tak charakterystycznym dla marki – który opracowany został na bazie jednostki z modelu Granpasso.

We właśnie tworzącej się polskiej sieci dealerskiej, już w trzecim kwartale 2023 roku, będzie można zakupić następujące modele Moto Morini

Moto Morini X-Cape 650: ceny motocykla adventure w 3 rodzajach

Wersja na aluminiowych kołach dostępna będzie już od 37 900 zł brutto. Można będzie ją zamówić w trzech wersjach kolorystycznych: biało czerwonej Carrara White, czerwonej Red Passion oraz antracytowej Smoky Anthracite.

Wersja na kołach szprychowych kosztować będzie od 39 900 zł brutto. Również występuje ona w trzech wariantach malowań: biało czerwonym Carrara White, czerwonym Red Passion oraz antracytowym Smoky Anthracite.

Topową wersją modelu jest wersja Gold Wheel Edition, której wyróżnikiem są złote obręcze szprychowych kół, która kosztować będzie 41 900 zł brutto. Ten motocykl występował będzie w jednej wersji kolorystycznej: czerwonej Red Passion.

Zdjęcia X-Cape 650 Moto Morini:

Moto Morini Seiemmezzo STR / SCR: ceny modeli naked / scrambler w Polsce

Nie mogło zabraknąć w ofercie nakeda, a przedstawicielem tego segmentu jest Seiemmezzo STR, którego nabyć można już od 37 490 zł brutto. Dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: antracytowym Smoky Anthracite, czerwonym Fire Red oraz białym Starlight White.

Producent nie zapomniał również o fanach klasyki i dla nich przygotował model Seiemmezzo SCR, czyli wyjątkowego scramblera dostępnego już od 39 490 zł brutto, którego będzie można nabyć w trzech malowaniach: czarnym Night Black, niebieskim Blue Storm oraz zielonym Navy Green.

Zdjęcia: Moto Morini STR (naked 650)

Zdjęcia: Moto Morini SCR (scrambler 650)

Moto Morini w Polsce – salony, sieć sprzedaży, dealerzy

Oficjalna sieć sprzedaży motocykli Moto Morini właśnie się tworzy. Mamy potwierdzoną informację, że pierwszym w Polsce dealerem tej marki została firma Moto-Trip z Krakowa.

Więcej informacji już wkrótce, tymczasem po szczegóły importer odsyła do oficjalnej strony marki Moto Morini oraz na polskiego fanpage na FB.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany