Moto Mio – Otwarcie Nowego Salonu – 13-15 września 2019 - Motogen.pl

Parter jest w całości dedykowany marce Ducati, gdzie znajdują nie tylko motocykle, ale również odzież i oryginale  akcesoria. Na kolejnych piętrach wyeksponowano inne ekskluzywne marki motocykli takie jak Aprilia, Moto Guzzi oraz kultowe skutery Vespa oraz Piaggio. Propozycją dla wielbicieli ekologii są pojazdy elektryczne Super Soco. Moto Mio ma w ofercie także marki takie jak Dainese, Rev’it, AGV, Blauer, Macna, Shima, Momo Design, Barracuda i wiele innych. Gama dostępnych produktów cały czas się poszerza!

W Moto Mio znajdziemy nie tylko czas na zakupy,  ale też można napić się dobrej kawy, usiąść na wygodnej kanapie, porozmawiać czy oglądać wyścig MotoGP!

Dodatkowo na miejscu znajduje się nowoczesny, autoryzowany serwis, gdzie przeszkolona i fachowa obsługa zadba o pojazdy.

W czasie uroczystego otwarcia nie zabraknie jazd próbnych na najnowszych modelach Ducati, Moto Guzzi i Aprilii, dobrej muzyki, włoskiego jedzenia i super klimatu. Wisienką na torcie będą niepowtarzalne, niezwykle korzystne oferty na motocykle, skutery, akcesoria i ubrania.

Kontakt: Moto Mio, Kraków, Zakopiańska 171A, tel.: 12 655 45 65, www.motomio.pl