Moto Guzzi - nowy importer w Polsce wydłuża gwarancję do czterech lat! - Motogen.pl

Ale to nie koniec dobrych wieści: importer wprowadza czteroletnią gwarancję na wszystkie modele Moto Guzzi zakupione w oficjalnej sieci sprzedaży do końca czerwca 2018 roku. To doskonała okazja by stać się posiadaczem wyjątkowych, stylowych, świetnie prowadzących się pojazdów, za którymi stoi blisko stuletnie doświadczenie nieprzerwanej produkcji. 

 

Zapoznaj się z pełną ofertą pojazdów na stronie motoguzzi-poland.pl i wybierz swój wymarzony pojazd z gamy klasyków.

 

Poza MGX-21 dostępnym na zamówienie, motocykle dostępne są praktycznie „od ręki”. Szczególnie polecamy jedną z kilku limitowanych wersji V7 III – Carbon, której produkcję ograniczono do magicznej liczby 1921 sztuk. Liczba ta nawiązuje do roku, w którym Moto Guzzi rozpoczęło produkcję motocykli. Wersje limitowane to doskonała lokata kapitału o minimalnej utracie wartości.

 

 

V7 III jest dostępny także w  popularniejszych, ale nie mniej atrakcyjnych wersjach: Stone, Special oraz Racer który jest hołdem dla historii sukcesów sportowych Moto Guzzi, marki, która przeszła na wyścigową emeryturę w 1957 zdobywając 15 tytułów Mistrza Świata i 11 zwycięstw w Tourist Trophy na Wyspie Man.

 

 

Oprócz modelu V7 w gamie modeli Moto Guzzi znajdziecie pojazdy „złotego środka” czyli V9 w odmianach Roamer i Bobber, inspirowanych konstrukcjami amerykańskimi z lat 50 i 60-tych.

 

 

Motocyklami flagowymi, wzbudzającymi największe emocje, są oparte o silnik pojemności 1400 ccm Audace, kultowe już  Eldorado i  California czy wspomniany MGX-21. To ciężka kawaleria o pełnej gamie stylizacji: od klasycznej, cruiserowej po agresywną dragsterową. A co najważniejsze, zaprojektowana z prawdziwie włoskim wyczuciem proporcji i smaku.

 

 

Już teraz sprawdź cennik i zamów swój motocykl u najbliższego dealera marki, ciesząc się czteroletnią gwarancją na te wyjątkowe pojazdy!

 

Śpiesz się, bo liczba pojazdów objętych czteroletnią gwarancją jest ograniczona!

Więcej o motocyklach Moto Guzzi