Moto Guzzi California 1400 pełni w ofercie producenta rolę turystyka. W klasycznej formie cruisera kryje się unikalny wzdłużny V-twin, napęd wałem i pakiet nowoczesnej technologii. Silnik osiąga moc 96 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 121 Nm, co przydaje się, gdy trzeba napędzić maszynę o wadze 346 kg na sucho.

Mocarna stylistyka i urok maszynerii zyskały uznanie jurorów konkursu Męska Marka Roku – Siła Jakości, którzy postanowili przyznać tegoroczny certyfikat motocyklowi Moto Guzzi California 1400 Touring. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Zdobywcy tytułu Męska Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, wyróżniające się na tle konkurencji nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

Więcej o motocyklach Moto Guzzi