Już dzisiaj w Krasnymstawie rozpoczyna się zlot motocyklowy Moto Forszmak Party 2012, który potrwa do niedzieli.

Moto Forszmak Party 2012 rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 15.00, rejestracją uczestników i wystawą motocykli. W programie tej trzydniowej imprezy znajdziecie także sobotnią paradę motocyklową ulicami Krasnegostawu, liczne konkursy z cennymi nagrodami, koncerty wielu zespołów, wśród których wystąpią także 4szmery i Farben Lehre, pokazy strażackie, przelot motolotonią czy spływ kajakowy. Wywodzące się z kuchni kresowej danie, które weszło do nazwy zlotu, forszmak, będzie serwowane uczestnikom jako ciepły posiłek. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji pole namiotowe oraz strzeżony park maszyn. Impreza potrwa do niedzieli 3 czerwca, kiedy to o godzinie 10.30 rozpocznie się żegnanie uczestników.

Więcej informacji na stronie organizatorów, Krasnostawskiej Grupy Motocyklowej Free Wings, www.freewings.pl. Z organizatorami można się także kontaktować pod numerami telefonów: 602 199 005, 663 936 352.

Krasnostawska Grupa Motocyklowa Free Wings pragnie serdecznie podziękować sponsorom Moto Forszmak Party Krasnystaw 2012: Gospodzie przy Drodze z Dębówki, Klubowi SobiePan z Zamościa, Wielkopolu, LKS Dywizjon, KANUKAM – spływom kajakowym, Tarborowi oraz MonsterBike. Dzięki Partnerom Medialnym: Radiu Lublin oraz portalowi MOTOGEN. możecie usłyszeć i przeczytać o zlocie.

Więcej w Z Kraju
Droga na Stadion Błażusiaka – już dziś w TVP Sport

Wybierasz się na Euro 2012 do Gdańska? Trasa, jaką proponujemy, to plac budowy, Nabrzeże Węglowe, plaża, Port Gdański i wyścig...

Zamknij