Wśród atrakcji znajdziecie ekspozycje producentów z branży motocyklowej oraz wystawy tematyczne. Dla uczestników przygotowano strefy Custom Cult, Retro i Zawodniczą. Wystawa odbywa się w dwóch halach, pomiędzy którymi zlokalozowano bufety oraz stoisko Polsatu, gdzie można obejrzeć wyścigi MotoGP, czy porozmawiać z komentatorami sportowymi Grzegorzem Jędrzejewskim i Adamem Badziakiem.

Wśród największych i najciekawszych ekspozycji wymienimy stoisko Triumpha, Yamahy z kilkoma nowościami, BMW (nowe HP4 w carbonie zwala z nóg), oraz Inter Motors, na którym znajdziecie najnowsze kolekcje oraz wyprzedaż starszych z upustem do 70%.

Warszawski MOTOR-LAND, który od tego roku jest importerem Keewaya przedstawił kilka nowości Kymco, Keewaya oraz Rieju. Nie będziemy wymieniać wszystkich marek, po prostu odwiedźcie targi i zobaczcie to na własne oczy.

Jesteśmy przekonani, że “ustrzelicie” mnóstwo ciekawych pojazdów; od customa na bazie Hayabusy, przez tuningowane skutery z Włoch, ponad stuletniego Armora, kilka Indianów po takie cukierki jak najnowszy GSX-R czy R6.

Miłośnicy przebudowy pojazdów znajdą dla siebie wiele części które mogą być inspiracją do budowy kolejnych sztuk, a jeśli poszukujecie klimaciarskiej odzieży czy gadżetów, napewno je znajdziecie.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej w Z Kraju
Nowy dealer Harley-Davidson Game Over Cycles w Rzeszowie otwarty

Oficjalne otwarcie odbyło sie piątek 24 lutego 2017 r. w Rzeszowie. To najnowszy salon marki Harley-Davidson w Polsce.

Zamknij