Moto Expo: Poznaj nowości w kolekcji Junaka na 2017r - Motogen.pl

Junak 125 Racer…

Już w najbliższy weekend będzie okazja poznać nowego Junaka 125 RZ oraz 125 Racer. Obydwa motocykle posiadają silnik o mocy 10,8 KM wyposażony w wałek wyrównoważający, który maksymalnie eliminuje wibracje jednocylindrowego silnika.

Stosunek mocy do masy zapowiada świetne świetne osiągi. Agresywne linie sprawiają, że maszyny wyróżniają się na naszych drogach. Motocykle te zachęcają również rozsądnie skalkulowaną ceną, w okolicach 6000 PLN.

Junak RZ 125

Kolejną ważną nowością będzie Junak 121 FL, którego pierwszych kilkanaście sztuk mogliśmy przedpremierowo zobaczyć w drugiej połowie ubiegłego roku. Jest to motocykl, wyrożniający się świetną relacją ceny do jakości. FL to odświeżona generacja bardzo znanego modelu 121. Lifting przyniósł wiele nowych rozwiązań technologicznych m.in. wałek wyrównoważający w silniku oraz odświeżony design.

Junak 125 FL

Motocykle z rocznika 2017 będą dostosowane do nowych wymogów, które UE narzuciła odgórnie wszystkim państwom członkowskim.

Od 1 stycznia każdy nowy jednoślad w pojemności 125 ccm i więcej musi spełniać bardzo rygorystyczne normy czystości spalin a układ hamulcowy musi być wyposażony dodatkowo w układ CBS lub ABS. Przy tworzeniu kolekcji priorytetowe dla nas były dwie wartości – jakość oraz jak najmniejsze wzrosty cen detalicznych.

Zobaczcie odświeżoną kolekcję Junaka w dniach 3-5 MARCA 2017, EXPO XXI WARSZAWA, UL. PRĄDZYŃSKIEGO 12/14.

Więcej o motocyklach Junak