Mieloch Racing Team – plany na sezon 2009 - Motogen.pl

W Mieloch Racing Team już trwają przygotowania do zbliżającego się sezonu 2009. W tym roku Szymon Rajczak, Jerzy Mieloch Jr i Jerzy Mieloch Sr wezmą udział w wyścigach skuterów w kraju i zagranicą.

W Polsce zawodnicy będą startowali w klasie III – 70 ccm. Natomiast w Mistrzostwach Niemiec Jerzy Mieloch Sr #99 reprezentować będzie klasę I – 50 ccm, Szymon #89 i Junior #88 wystartują w klasie III – 70 ccm. Załoga MRT planuje również wystartować w wyścigach wielogodzinnych.

STAGE6 i POLINI – oficjalni sponsorzy Mieloch Racing Team
Pasmo sukcesów oraz doskonałe umiejętności zawodników MRT zostały docenione przez największych dostawców części skuterowych na świecie!

Jerzy Mieloch Junior będzie reprezentować w tym sezonie barwy Stage6. Zawodnik otrzymał profesjonalnie przygotowany wyścigowy skuter Piaggio Zip SP Stage6 zbudowany przez niemiecki zespół mechaników Stage6 z najwyższej jakości części tej firmy.

Szymon Rajczak wystartuje w barwach Polini na skuterze Piaggio Zip SP z fabrycznym silnikiem Polini. Włoska fabryka przygotowała specjalnie dla niego dwa silniki zaprojektowane i stuningowane przez zespół najlepszych mechaników Polini .

Dla zawodników Mieloch Racing Team priorytetem będą starty w Mistrzostwach Niemiec, ale na pewno będzie można ich zobaczyć na polskich torach, m.in. w: Gostyniu, Lublinie, Poznaniu, Starym Kisielinie i Bydgoszczy.

Mieloch Racing Team zaprasza również wszystkich kibiców i fanów na polską rundę Międzynarodowych Mistrzostw Niemiec w wyścigach skuterów, która odbędzie się 26 kwietnia w Starym Kisielinie k/Zielonej Góry!