Dzisiaj wszystkie motocyklowe amazonki obchodzą swój dzień!

Już po raz kolejny obchodzimy Międzynarodowy Dzień Motocyklistek. Zeszłoroczna edycja tego nowego święta odbiła się szerokim echem na świecie. W Polsce, niestety, ten dzień nie zagościł jeszcze na dobre w świadomości motocyklistek.

Tradycyjnie na świecie właśnie w Międzynarodowy Dzień Motocyklistek odbywają się zloty, imprezy i wiele innych atrakcji przeznaczonych dla amazonek i nie tylko. W zeszłym roku, oprócz promocji kobiet jeżdżących na motocyklach oraz zachęcania jeszcze niejeżdżących samodzielnie pań do przesiadki za manetki, dziewczyny chciały zwrócić uwagę na ekologię. Hasłem poprzedniej edycji Dnia Motocyklistki było “Think Green”. W tym roku natomiast panie postawiły na bardzo prosty przekaz, “Just Ride”.

Zachęcamy wszystkie dziewczyny, aby wyciągnęły dzisiaj z garaży swoje motocykle i uczciły Międzynarodowy Dzień Motocyklistek po prostu jeżdżąc.
 

Więcej w Ze świata
Hero Motors podpisało kontrakt z BMW Motorrad

W ramach kontraktu indyjskiej firmy z niemieckim producentem Hero Motors będzie zaopatrywało wszystkie jednoślady BMW w skrzynie biegów.

Zamknij