Michael Dunlop zgarnął trzecie w swojej karierze zwycięstwo na Isle of Man TT.

Kolejny wyścig Supersportów na Man został zdominowany przez Michaela Dunlopa. Zawodnik jechał bardzo dobrze pokazując szczególną klasę na ostatnim okrążeniu. Za nim jechał, mocno naciskając na prowadzącego, Cameron Donald. Nie udało mu się jednak wyprzedzić Dunlopa i musiał zadowolić się drugim miejscem. Jako trzeci na metę przyjechał Ryan Farquhar. Musiał jednak mocno walczyć o najniższy stopień podium z Brucem Ansteyem. Kolejne miejsca zajęli John McGuinness, Ian Hutchinson, James Hiller oraz Guy Martin.

Przed zawodnikami na Isle of Man TT 2012 pozostały juz tylko wyścigi klasy Lightweight TT oraz najbardziej prestiżowy – PokerStars Senior TT. Podczas niego na pewno nie zabraknie ostrej walki. Swoją obecność na Mountain Course potwierdzili już najbardziej znani zawodnicy ścigający się na trasie Man. Co cieszy, w Senior TT weźmie udział także Connor Cummins, który do tej pory cały czas odczuwał skutki kontuzji.
 

Więcej w Inne
MotoCzysz łamie magiczną granicę na Isle of Man TT

Do wyścigu TT Zero przystąpiły tylko cztery motocykle. Nie jest to zaskakująco duża liczba, z czego można wnioskować, że wyścigowe...

Zamknij