Triumph Explorer, podobnie jak pozostałe modele z Hinckley, przebojem wdarł się na rynek i mocno rozpycha się wśród konkurencji turystycznych enduro.

 

Jeżeli jesteś jego szczęśliwym posiadaczem albo planujesz zakup, warto wyposażyć go w oryginalne akcesoria z oferty Triumpha.

 

Wybierasz się w dłuższą podróż? Zainteresować Cię mogą systemy bagażowe, wygodniejsze i podgrzewane siedziska dla kierowcy i pasażera, podgrzewane manetki, turystyczna szyba oraz systemy nawigacji GPS.

 

 

Zabranie Explorera w teren będzie bezpieczniejsze i łatwiejsze dzięki akcesoryjnym podnóżkom, osłonie na chłodnice, osłonie na ręce oraz gmolom na silnik.

 

 

Niezależnie od miejsca i wykorzystania zawsze warto dać więcej możliwości silnikowi dedykowanym układem Arrow czy zadbać o swój motocykl zestawem do pielęgnacji i zabezpieczyć blokadą U-Lock.

 

 

Wymieniać moglibyśmy w nieskończoność, bowiem Triumph odrobił pracę domową i przygotował całą masę dodatków. Wszystkie je znajdziecie na pasażu MOTOCYKLOWY.PL oraz w oficjalnym sklepie Triumph Akcesoria.
 

Więcej o motocyklach Triumph

Więcej w Nowości rynkowe
Harley-Davidson – nowa gama modeli na 2013?

W 2013 Harley będzie obchodził swoją 110 rocznicę. Ta imponująca okazja nie może przejść bez echa. Jak głosi na razie...

Zamknij