TO JEST NASZE ARCHIWUM KATEGORII 'Forum'
napisał(a):
Mam skuter już 4 sezon. Najpierw był brata, a teraz jest mój. Brejdak wywalił na nim ze 2 gleby i jest poździerany w wielu miejscach. Moje pytanie jest takie: czy da się jakoś dobrze pomalować skuter w miarę możliwości bez zdejmowania plastików, bo mam słabe śruby i boje się żbym sobię nie zjechał gwintów w śrubach.
napisał(a):
[quote]Mam skuter już 4 sezon. Najpierw był brata, a teraz jest mój. Brejdak wywalił na nim ze 2 gleby i jest poździerany w wielu miejscach. Moje pytanie jest takie: czy da się jakoś dobrze pomalować skuter w miarę możliwości bez zdejmowania plastików, bo mam słabe śruby i boje się żbym sobię nie zjechał gwintów w śrubach.[/quote] bez zdejmowania plastyków to co najwyżej możesz sobie pędzlem farbą olejną pomalować :) Jak chcesz, żeby to wyglądało przyzwoicie to ściągaj ostrożnie plastyki. Jak masz zapieczone śruby to kup sobie sprey penetrujący i parę minut przed odkręcaniem pryśnij je sprejem i powinno iść bez problemu.
napisał(a):
Chyba tak zrobię, ale na przyszły sezon. Dzięki za odp.
napisał(a):
A wie ktoś ile tak przeciętnie może kosztować malowanie plastików w skuterze?
napisał(a):
z twoim lakierem ? U nas ze 150-300 zalezy co dokladnie chcesz zrobic i jak ma to wygladac ;)
napisał(a):
[quote]z twoim lakierem ? U nas ze 150-300 zalezy co dokladnie chcesz zrobic i jak ma to wygladac ;)[/quote] no i czy chcesz pomalować u Henia w stodole czy w komorze w lakierni :P
napisał(a):
Kibel nie musi być ze złota. Wystarczy, żeby kolor się nie odróżniał i nie było widać rys. Co do lakieru to myślę, że miałbym swój, bo starsza miała sklep motoryzacyjny i zostało jej ze 100 puszek.
napisał(a):
podpytaj czy ktoś nie ma kompresora, kupisz pistolet za 100zł i sam sobie pryśnij plastyki. W razie jak byś sam zjebał to zawsze możesz później dopiero oddać do lakiernika :oczko2:
Więcej w Forum
kawasaki mean streak

2009-08-29 11:46:58.098329babulanapisał(a):Witam mam pytanie jakie powinno byc cisnienie w tylnych teleskopach , bo chyba mam za male cisnienie i dobija...

Zamknij