I tak oto w odpowiedzi na zainteresowanie i oddźwięk z jednorazowej akcji powstała seria spotkań z motocyklistami pod wyżej wymienionym tytułem. Dzisiaj nasza akcja to mini plenerowa szkoła dla motocyklistów, w trakcie której każdy może zadać pytanie i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź przystępnym, prostym językiem.

Uczestnicy mają możliwość wziąć do ręki nasze produkty i pod okiem ekspertów profesjonalnie z nich skorzystać. Dostają również wskazówki z jaką częstotliwością i w jakich okolicznościach je wykorzystać.

Oczywiście w trakcie akcji zachęcamy do zakupu i stosowania olei, dodatków do paliw i kosmetyków firmy Liqui Moly, które prezentujemy i udostępniamy za darmo.  Nasze oleje są stosowane w motocyklach startujących w Moto1 i Moto2. Na spotkaniach chwalimy się również zawodnikiem Moto 2 sponsorowanym przez Liqui Moly – Sandro Cortese.

Motocykliści mogą sobie z nim zrobić zdjęcie i po opublikowaniu na swoim wallu na Facebooku oraz otagowaniu #liquimolycortese #ktosmarujetenjedzie dostają od nas dodatki do paliw. Nasze spotkania organizowane są przy punktach dystrybuujących produkty Liqui Moly, hurtowniach, sklepach oraz serwisach motocyklowych.

Jesteśmy również obecni na zlotach motocyklowych, czy regionalnych spotkaniach grup motocyklowych np. Moto Inicjatywa, Moto Spot Lubin W tym roku mamy jeszcze kilka wolnych terminów i jesteśmy otwarci na propozycję udziału w tego typu spotkaniach.

W tej sprawie prosimy kontaktować się przez naszą stronię http://www.liqui-moly.pl/ oraz profil FB https://www.facebook.com/liquimolypolska/

Więcej w Z Kraju
Motocykl śmiertelnie potrącił kobietę w Warszawie – policja szuka świadków

Policja poszukuje świadków zdarzenia podczas którego kierujący motocyklem marki KTM potrącił 81-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń, poszkodowana zmarła w...

Zamknij