500 sztuk torowego power-nakeda od KTM sprzedało się w zaledwie 48 minut od otwarcia systemu rezerwacji.

W pierwszych dniach kwietnia KTM zaprezentował nową bestię. Chodzi oczywiście o 1290 Super Duke RR. Jest to skrajnie dopasiona wersja power-nakeda i jak mówią Pomarańczowi, jego przeznaczenie to 90% tor. Ale w razie czego ma homologację. I wyprzedał się w kilkadziesiąt minut.

Posiada też bardzo sportowe zawieszenie, ultra lekkie koła, czy elektronikę pochodzącą z MotoGP. Zresztą wszystkie szczegóły znajdziesz na Motogen.pl.

KTM zaplanował, że 1290 Super Duke RR dostępny będzie wyłącznie na rynku europejskim i to wyłącznie w limitowanej liczbie 500 egzemplarzy. Cenę ustalono na 28 900 euro, czyli 131 750 zł.

Jeżeli decyzję o zakupie zapisałeś sobie na liście “do zrobienia”, to mamy smutną wiadomość. Od momentu startu rejestracji na dedykowanej stronie, wszystkie pięćset Super Duke’ów RR sprzedało się w zaledwie 48 minut.

To znaczy jeszcze nie zostały “sprzedane”, bo póki co są “zarezerwowane“. Jeżeli więc ekonomiczne problemy pandemii w Ciebie akurat nie uderzyły i marzysz o wydaniu 132 tysięcy na limitowanego nakeda, to KTM proponuje zapisanie się na listę rezerwową. Gdyby ktoś inny zrezygnował…

Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Yamaha opracowała supersilnik elektryczny o mocy 496 KM

Yamaha opracowała supersilnik elektryczny o mocy 496 KM z myślą o…autach. Marka chce go sprzedawać producentom supersamochodów…

Zamknij