Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Analogicznie jak w poprzednich latach, Yamaha wychodzi naprzeciw użytkownikom klasycznych modeli marki i ułatwia utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji, oferując bardzo korzystne ceny części zamiennych.

Autoryzowany serwis na podstawie numeru VIN określa wiek pojazdu, a ten równa się wyrażonemu procentowo rabatowi, udzielonemu na zakup oryginalnych części zamiennych Yamaha. Akcja promocyjna potrwa wprawdzie aż do końca lutego przyszłego roku, ale warto już dziś zgłosić się do lokalnego dealera i zapisać na przegląd własnej Yamahy, by pod koniec zimy nie utknąć w kolejkach.

Oszczędność czasu i pieniędzy gwarantowane!

Akcja „Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” trwa od 12 listopada 2019 r. do 28 lutego 2020 r. Obejmuje motocykle, skutery, pojazdy ATV oraz Side-by-Side wyprodukowane przed 2003 rokiem i nie łączy się z innymi promocjami. Minimalna wartość zamówienia wynosi 200 zł brutto.

*Regulamin akcji „Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha 2019” znajdziesz na stronie yamaha-motor.pl oraz u autoryzowanych dealerów Yamaha.

Więcej o motocyklach Yamaha

Więcej w Newsy, Z Kraju
0 promili dla kierowców w całej UE? Propozycja kompletnego zakazu dla alkoholu

Pomysł Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu wspierany jest m.in przez europejskie stowarzyszenie zrzeszeń browarniczych.

Zamknij