Kurtka Alpinestars Calama Drystar została wyposażona w wiele punktów regulacyjnych, pozwalających przystosować ją do indywidualnych cech anatomicznych. Ma regulacje rękawów i obwodu pasa. Wewnątrz znajduje się wypinana podpinka ocieplająca i wypinana oddychająca wodoodporna membrana DRYSTAR.

Po wypięciu wewnętrznych warstw otrzymujemy kurtkę turystyczną do stosowania w cieplejsze dni, a w najcieplejsze dni przydadzą się wloty wentylacyjne zapewniające optymalny przepływ powietrza wewnątrz. Kiedy na zewnątrz będzie panował wyjątkowy upał, wystarczy zdemontować rękawy, a ochraniacze ramion i łokci pozostają na swoim miejscu, ponieważ mocowane są na osobnej siatce na zasadzie koszulek z ochraniaczami.

Producent nie zapomniał o laminowanych szwach. Kurtka fabrycznie jest wyposażona w ochraniacze ramion i łokci z certyfikatem CE. Natomiast certyfikowany ochraniacz pleców jest dostępny jako dodatkowe akcesorium.

Praktyczne funkcje uzupełniają cztery kieszenie z przodu i przypinana duża tylna kieszeń, zamieszczona na dolnym odcinku pleców.

Multipanelowa konstrukcja stworzona została z materiałów odpornych na przetarcie i rozdarcia, oparta na materiale Poly.
– wzmocnienia w newralgicznych miejscach z bardzo mocnego materiału Ripstop
– wypinana wodoodporna oddychająca membrana DRYSTAR
– wypinana podpinka ocieplająca
– odpinana przednia kieszeń, która może pełnić funkcję saszetki
– system wentylacji JVS ze strategicznie rozmieszczonymi wlotami powietrza, zapewniającymi optymalny przepływ świeżego powietrza
– odpinane rękawy
– kołnierz z możliwością regulacji w dwóch wysokościach
– dwie wodoodporne kieszenie wewnętrzne
– ochraniacze ramion i łokci z certyfikatem CE
– kieszeń na ochraniacz pleców z certyfikatem CE
– kieszenie na ochraniacze klatki piersiowej z certyfikatem CE
– elementy odblaskowe.

Kurtka Alpinestars Calama Drystar oferowana jest w kilku wersjach kolorystycznych, nr katalogowy: 3205014, cena 1699 zł.

Produkt dostępny w sieci sklepów Inter Motors oraz na www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.