Monster to bez wątpienia kultowy model. Teraz jest w Wyprzedaży Rocznika! Przy okazji przypominamy sobie wrażenia z jazdy.

Motocykle mają różne historie. Niektóre, choć sensownie zaprojektowane, za sprawą braku stylu, charakteru i charyzmy stylistycznej, nigdy nie wyjdą poza stadium codziennego pojazdu użytkowego. Motocykl, który prezentujemy, jest ich przeciwieństwem. A do tego objęty jest on akcją Wyprzedaży Rocznika!

Rodzina Monster powstała w pierwszej połowie lat 90. Za sprawą stylistyki łączącej dynamikę, sportowe geny oraz nieco bardziej klasyczny charakter, Ducati stworzyło ikonę, która w kolejnych odsłonach przetrwała do dzisiaj, na stałe wpisując się w motocyklowy pejzaż.

To efekt doskonałego prowadzenia, dużej dynamiki, ciekawego wyglądu, nowoczesnych rozwiązań oraz wartości, której nie odczytamy z danych technicznych – perfekcyjnemu balansowi i rozkładowi mas. Siadając na najmniejszym modelu oznaczonym 797 mamy wrażenie, że ktoś wyciął w nim przestrzeń, posadził nas idealnie na środku ciężkości, a następnie obudował komponentami. Takie wyjątkowe uczucie zapewnia niewiele motocykli.

Dzięki tej cesze, Monster na zakrętach prowadzi się w sposób wybitny, cały czas oferując duży poziom bezpieczeństwa, za sprawą wydajnego układu hamulcowego wyposażonego w radialne zaciski dostarczone przez Brembo oraz zaawansowany układ ABS. Osiągi generowane przez dwucylindrowy silnik (o mocy 73 KM) z dwoma zaworami na cylinder oraz specjalnością Ducati – rozrządem Desmodromicznym – są wystarczające, aby czerpać dużą przyjemność z jazdy, a w razie potrzeby płynnie i komfortowo poruszać się w miejskich korkach i na podmiejskich zakrętach.

Niedoświadczonych kierowców przekona szeroka kierownica, nisko umieszczone siedzenie, nieduża masa własna (175 kg na sucho) oraz płynność w oddawaniu mocy i momentu obrotowego już z najniższych obrotów. Dla świeżo upieczonych kierowców przewidziano wersję dostępną na kategorię A2, zdławioną do 47 KM. Miłośników nowoczesnych rozwiązań ucieszy zaawansowany wyświetlacz ciekłokrystaliczny z duża ilością funkcji oraz oświetlenie zewnętrzne wykorzystujące technologię LED.

Dlaczego o tym wspominamy? Aktualnie Ducati Monster 797 z roku modelowego 2019 jest objęty wyjątkową promocją w ramach Wyprzedaży Rocznika. Wybierając zakup w leasingu, Monsterem 797 można jeździć za kwotę już od 274 PLN netto miesięcznie! Dla klientów prywatnych zainteresowanych zakupem ratalnym lub płatnością jednorazową także przygotowana została niepowtarzalna oferta.

Kultowy model, kultowego producenta w kultowej cenie? Taka okazja szybko się nie powtórzy, dlatego odwiedźcie najbliższego dealera (klik), poznajcie szczegóły Wyprzedaży Rocznika i rozpocznijcie sezon na Ducati Monsterze 797.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany