Vespa obchodzi 75 urodziny. To doskonały pretekst do świętowania, celebracji tego wydarzenia. W jaki sposób, gdzie i kiedy? Sprawdź to!

Vespa to bez najmniejszego wątpienia kultowa ikona świata skuterów. Od lat utożsamiana jest ze stylem, designem oraz dobrym gustem. Uwielbiana przez gwiazdy showbiznesu, podziwiana przez twórców i artystów, dla których często stawała się muzą, szanowana przez społeczność za swoją pomoc w odbudowie mobilności wielu krajów, a także kochana za radość, jaką ze sobą niesie. Vespa to prawdziwe szczęście, które maluje się na twarzy każdego, kto ją dosiada.

Vespa 75th

W tym roku obchodzimy niezwykłą, 75. rocznicę istnienia tej kultowej marki. W związku z tym zapraszamy każdego, kto chciałbym skosztować włoskiego stylu życia, dobrego jedzenia oraz przymierzyć się do tych kultowych jednośladów do celebrowania z nami. 19 czerwca 2021 w każdym salonie Vespy w Polsce odbędzie się impreza, podczas której rozdawane będą gadżety Vespy, odbywać się będą jazdy testowe, a na uczestników czekają również pyszne przekąski, coś słodkiego i oczywiście pyszna kawa!

Vespa 75th

Warto również tego dnia wpaść do salonów Vespy z innego powodu! W tym dniu każda zakupiona Vespa z serii 75th, czyli specjalnego rocznicowego wydania modeli GTS oraz Primavera będzie tańsza o cały 1000 zł brutto! Wpadajcie do dealerów Vespy 19.06.2021 w godzinach pracy danego salonu!

Listę salonów znajdziecie na https://www.vespa.com/pl_PL/dealer-locator/?f=all

Zapisujcie się również na wydarzenie na FB, dzięki czemu nie przegapicie terminu: https://fb.me/e/3SPgrknyx

Let’s Vespa!


Więcej w Newsy, Z Kraju
rejestracja pojazdu
Wydłużenie terminu zgłoszenia zakupu pojazdu oraz rejestracji – posłowie będą głosować

Zgłoszenie zakupu oraz rejestracji pojazdu zakupionego z zagranicy – posłowie będą głosować nad wydłużeniem terminu…

Zamknij